جنگل های بی نظیر کیوتو در فصل پاییز | فیلم

در این ویدیو جنگل های بی نظیر کیوتو در فصل پاییز را مشاهده می‌کنید.

کیوتو با جمعیتی بالغ بر یک و نیم میلیون نفر، دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است به گونه ای که از این شهر آسیایی، به عنوان مقصدی ایده آل برای گذران تعطیلات یاد می شود. در سال تقریباً ۳۰ میلیون گردشگر از سراسر جهان از کیوتو بازدید می کنند. در سال جاری (۲۱۰۴) مقامات کیوتو گفتند ورود گردشگران به این شهر به حدی زیاد بوده که رکورد تازه ای در این خصوص ثبت شده است.

کیوتو در فصل پاییز

معابد، زیارتگاه ها، موزه ها و دیگر سازه های توکیو به شدت مورد محافظت قرار دارد. تقریباً ۲۰ درصد گنجینه های طبیعی ژاپن و ۱۵ درصد سازه های فرهنگی آن در این شهر قرار دارد و همین امر باعث شده کیوتو در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شود.

اگر چه کیوتو جنگ های متعددی را از سر گذرانده ولی توانسته از همه آنها جان سالم به در برده و امروز با زیبایی خیره کننده اش جلوه گری کند. در بخش مسکونی و شهری کیوتو، تجهیزات فوق مدرن، سازه های شیشه ای و فولادی، و ساختمان های بسیار بلندی که گویی از آینده به زمان حال آمده اند خودنمایی می کند.

این شهر با وجودی که کاملاً مدرن و امروزی است ولی هرگز به منابع طبیعی و آثار تاریخی خود بی اعتنا نبوده است. مرکز شهر کیوتو در محاصره معابد و کاخ های قدیمی است.

در توکیو ده ها موزه دولتی و خصوصی وجود دارد که موزه ملی کیوتو و موزه ملی هنرهای مدرن از آن جمله است.

 

(۹۴)


94
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>