کشتی تفریحی با قابلیت های ویژه و خارق العاده + فیلم

کشتی تفریحی با قابلیت های ویژه و خارق العاده

این کشتی  تفریحی دارای چندین رستوران و همچنین ۷ قسمت مجزا برای استراحت، آرامش و سرگرمی است. «رویال کارائیب»، شرکت سازنده این وسیله نقلیه، به منظور جذب گردشگران شگفتی های زیادی را در این کشتی قرار داده است که در زیر به چند مورد اشاره می کنیم:

بزرگترین کشتی تفریحی دنیا که Harmony of the seas نام دارد  و در سال ۲۰۱۶ در سواحل اقیانوس اطلس به آب انداخته شده است را مشاهده می‌کنید

۱٫ سرسره آبی این سرسره بزرگترین سرسره آبی است که با ۱۰۰ فوت (۳۰٫۵ متر) ارتفاع از ۱۰ طبقه کشتی عبور می کند. مسافران برای ورود به این سرسره از آرواره های یک ماهی غول پیکر عبور کرده و به سمت استخر کشتی سر می خورند.

۲٫ مسیری برای دویدن براساس تحقیقات هر مسافر در طول استراحت دو هفته ای در این کشتی حدودا ۱ پوند (معادل ۴۵۴ گرم) بر وزنش افزوده خواهد شد. به منظور کاهش این مقدار، در این کشتی یک مسیر دو فراهم شده است که دور تا دور کشتی را شامل میشود و شما می توانید دور تا دور کشتی را یک دور کامل بدوید.

۳٫ می توانید برای قدم زدن در هوای آزاد به پارک استوایی این کشتی بروید. این پارک به طول یک زمین فوتبال است و یکی از شعب رستوران های جیمی الیور (سرآشپز معروف انگلیسی) در بین درختان این پارک واقع شده است.

۴٫ دیواره‌های صخره نوردی؛ در این کشتی همچنین دو دیواره صخره نوردی وجود دارد. این دیواره های مصنوعی ۱۳ متر ارتفاع دارند که شامل مسیرهای متعددی است.
۵٫ کافی نت؛ فکرمی کنید خوش شانس باشید؟ مکانی نیز در این کشتی وجود دارد که شامل چندین ماشین حافظه و بازی ویدئویی است.

 

(۵۸۲)