جذاب ترین مکان های توریستی ایران | فیلم

تالاب انزلی در ساحل جنوب غربی دریای خزر در بندر انزلی. در تالاب انزلی گونه های مختلفی از آبزیان و پرندگان زندگی می کنند ، هم چنین نیلوفر های آبی که در این تالاب می روید بسیار زیبا و معروف است.

ساحل چمخاله در شهر لنگرود استان گیلان، یکی از زیباترین سواحل کشور با امکانات اقامتی عالی می باشد.

در منطقه ای جنگلی کنار جاده کوهستانی لاهیجان به طرف دیلمان آبشار بسیار زیبایی به نام آبشار لونک واقع شده است این آبشار دو قولو و دارای طبیعت بکر و دیدنی است و تنها یکی از آبشارهای کوچک و بزرگ این منطقه می ‌باشد.

انزلی

انزلی | تگ

ماسوله یکی از زیباترین و دیدنی ترین مناطق استان گیلان، جایی که هوای لطیف و معماری خاص کوهستانی اش دوستداران طبیعت رو به سمت خودش جذب می کند. ییلاق للندیز ماسوله ، از ییلاقات پر رفت آمد گیلانه؛ ییلاقی بسیار زیبا و دارای چند کلبه که در زمستان تقریبا خالی از سکنه می شود.

شیطان کوه، کوهی است در شهر لاهیجان منطقه ای و خوش آب و هوا که در هر چهار فصل سال یکی از دلپذیرترین تعطیلات را برای شما رقم می زند. این منطقه به دلیل وجودتله کابین ، شهربازی، رستوران و امکانات دیگر تفریحی یکی از مهم ترین مراکز گردشگری این منطقه است.

در دل جاذبه های سرسبز گیلان، شهری به نام ماسال جا خوش کرده که به بهشت گم شده گیلان معروف است. این شهر سرسبز جاذبه های تاریخی زیادی هم دارد. پارک ساحلی ماسال هم در کنار رودخانه خالکایی قرار داره و جای مناسبی برای یک روز تفریح با خانواده است.

جنگل اسالم از دیدگاه گردشگران و جنگل نوردان یکی از مکانهای دیدنی گیلان و یکی از زیباترین مناطق کوهستانی و جنگلی ایران بشمار می آید که همواره دوستداران طبیعت را به سوی خود فرا می خواند.

 حیران، نام روستایی ییلاقی و زیبا درشهرستان آستارا واقع در استان گیلان است. گردنه فوق العاده زیبای حیران هم تو این منطقه است.

ماسوله

ماسوله | تگ

(۱۲۸۰)