ماوس بدون تاخیر کورسیر معرفی شد | فیلم

کمپانی کورسیر از طرح مفهومی یک ماوس به نام Harpoon RGB Wireless در نمایشگاه CES 2019 لاس وگاس پرده برداشت. این ماوس اتصال بیسیم ۲٫۴ گیگاهرتزی اسلیپ استریم را برای رهایی از سیم USB ارائه می‌کند که وعده می‌دهد تاخیر کمتر از ۱ میلی‌ثانیه‌ای را در اختیار کاربران قرار دهد. بنابراین اگر تیر شما دیر به هدف بخورد٬ باید مطمئن باشید که مشکل از تاخیر ماوس نبوده است. در اینجا همچنین یک کیت بلوتوثی نیز وجود دارد تا بتوانید در لپ تاپتان نوع اتصال ماوس بدون تاخیر کورسیر را خیلی زود تغییر دهید.

ماوس جدید کورسیر از فناوری «بدون لگ» استفاده می‌کند. شما می‌توانید یک سنسور اپتیکال ۱۰ هزار ٬DPI شش دکمه‌ی قابل برنامه‌ریزی و همانطور که از نام Harpoon RGB Wireless پیداست٬ نورپردازی سفارشی‌سازی‌پذیر RGB را در اختیار داشته باشید. ۶۰ ساعت بدون دردسر می‌توانید این ماوس را به صورت بیسیم استفاده کنید. خبر خوب اینکه ماوس بدون تاخیر کورسیر فقط ۵۰ دلار قیمت دارد.

دو مدل از این ماوس وجود دارد که می‌توانید در صورت دلخواه٬ آن‌ها را خریداری کنید. مدل Ironclaw RGB دارای یک سنسور ۱۸ هزار ٬DPI هفت دکمه‌ی قابل برنامه‌ریزی و نورپردازی RGB است؛ در حالی که مدل M65 Elite  از یک سنسور به‌روزرسانی شده‌ی Corsair مشابه آنچه در M65 دیده‌ایم با وزن پایه سبک‌تر ۱۰۰ گرمی و دکمه‌های بازطراحی شده در کناره‌های ماوس بهره می‌برد. هر دو دیوایس با قیمت مقرون به صرفه ۶۰ دلاری به فروش خواهند رسید.

(۵۵)