هدفون های بی سیم جدید اپل با تراشه دبلیو ۱ در راه هستند | فیلم

مدتی قبل، تحلیل‌گر مرکز “KGI Securities” با انتشار اطلاعاتی جدید، اعلام کرد اپل روی مجموعه‌ای اختصاصی از هدفون های رده‌بالا با سیستم حذف نویز مشغول فعالیت بوده و تا پایان سال آنها را عرضه می‌کند. حال بلومبرگ با تایید این موضوع و با تکیه بر منبعی آگاه می‌گوید طی سال گذشته، هدفون بی سیم اپل طی یک همکاری غیر مداوم توسعه یافته و طراحی آن چندین بار تجدید نظر شده است. به علاوه، احتمال تغییر طراحی این هدفون ها پیش از عرضه نهایی وجود داشته و حتی ممکن است به صورت کامل نیز این پروژه لغو شود.

هدفون های بی سیم جدید اپل احتمالا به نسخه به‌روزتر چیپ W1 تجهیز می‌شوند

پروسه جفت‌سازی و اتصال هدفون های بی سیم جدید اپل ، به واسطه سیستم روی چیپ کاستوم این شرکت، همانند ایرپاد خواهد بود. به علاوه، احتمالا سازندگان از نسخه به‌روزشده چیپ W1 که در ایرپاد و مدل‌های وایرلس بیتس همچون Studio3 Wireless مورد استفاده قرار می‌گیرد، استفاده کنند.

هدفون های ایرپاد، علی‌رغم انتقادهای اولیه بابت طراحی، موفقیتی بزرگ را برای اپل به همراه داشتند. حال توسعه و عرضه این هدفون های جدید با ظاهری سنتی‌‌تر می‌تواند راه را برای موفقیت‌های بیشتر اپل هموار کند. انتظار می‌رود نسخه جدید ایرپاد با مقاومت در برابر آب و پشتیبانی از دستیار صوتی سیری که همواره در حال گوش دادن به دستورات کاربران است نیز امسال عرضه شود.

(۶۴)