با ” پهپاد سلفلای ” عکس های سلفی فوق‌ حرفه‌ای ثبت کنید | فیلم

اکنون می‌توان یک پهپاد را بالای سر خود به پرواز در آورد و از زاویه‌های مختلف، عکس‌های متعددی ثبت کرد، بدون این که یک پایه بسیار بلند درست در وسط عکس دست جمعی قابل مشاهده باشد! پهپاد عکاسی Selfly درست برای به حقیقت تبدیل کردن ایده این روش گرفتن تصاویر سلفی ساخته شده است. این یک پهپاد قرار گرفته درون قاب گوشی و مجهز به دوربینی برای ثبت عکس و ضبط ویدیو بوده و به دست شرکت AEE ساخته شده است.

این پهپاد سلفی را می‌توان خیلی راحت تا کرد و درون قاب گوشی خود قرار داد که نشان‌دهنده ابعاد فوق‌العاده کوچک آن است. این محصول دارای دوربینی مجهز به قابلیت‌های ثبت عکس، ضبط ویدیو و همچنین پخش زنده است و می‌تواند این کار را در رزولوشن فول اچ‌دی با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه انجام بدهد. پهپاد Selfly از مجموعه‌ای از سنسورهای دوربین قدرتمند سونی ساخته شده است.ضخامت قاب مخصوص آن نیم اینچ (۱٫۳ سانتی‌متر) و به اندازه قاب‌های محافظ گوشی ضخیم OtterBox است. این قاب همراه با جدیدترین گوشی های اندرویدی و آی او اسی قابل استفاده خواهد بود.

زمان عرضه این پهپاد عکس برداری، بهار سال آینده بوده و به قیمت بسیار مناسب ۱۳۰ دلار به فروش خواهد رسید. البته برای خرید هاب شارژ جداگانه آن باید مبلغ ۳۰ دلار دیگر پرداخت کنید. پهپاد Selfly را نمی‌توان درون قاب گوشی شارژ کرد. متاسفانه با یک مرتبه شارژ وسیله، تنها برای چهار دقیقه می‌توان آن را به پرواز درآورد.

(۵۶)


56
بازدیدها