پروژکتور پرتاب کوتاه سونی معرفی شد | فیلم

نمایشگاه CES 2018، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه های حوزه فناوری در جهان ساعات پایانی خودش را می‌گذراند و تا به این ساعت شرکت های مختلفی از سراسر جهان محصولاتشان برای سال ۲۰۱۸ بازار را در آن معرفی کرده‌اند. در میان سیل عظیمی از گجت های معرفی شده، پروژکتور پرتاب کوتاه سونی با قابلیت ارائه وضوح ۴K، می‌تواند بهترین پروژکتورهای حال حاضر بازار را به چالش بکشد.

پروژکتور پرتاب کوتاه سونی با نام LSPX-A1 می‌تواند نقش یک میز زیبا را بازی کند تا هیچ نیازی به جابجایی آن در موارد عدم استفاده نداشته باشید. اگر این پروژکتور جذاب و زیبا را در فاصله ۲۴ سانتی‌متری از دیوار منزلتان قرار دهید، می‌تواند تا اندازه ۱۲۰ اینچ و تا وضوح عالی ۴K را به نمایش درآورد.

تمامی این‌ها از طریق یک شکاف در بالای پروژکتور که از جنس سنگ مرمر مصنوعی است خارج می‌شود، حداکثر روشنایی قابل ارائه توسط آن نیز ۲۵۰۰ لومن است. سونی می‌گوید کیفیت صدای این محصول نیز همانند تصویر آن عالی است. اسپیکر Glass Sound Speaker پروژکتور پرتاب کوتاه سونی LSPX-A1 نیز مجهز به تکنولوژی به نام “Advanced Vertical Drive” است. شما در پایین پاهای این محصول دو توییتر، سه اسپیکر میان رده در بدنه و یک ساب ووفر جداگانه را به منظور ساخت تجربه صوتی ۳۶۰ درجه‌ای در کنار تصویر باکیفیت را نیز می‌توانید مشاهده کنید.

با یک فریم آلومینیومی و یک قفسه چوبی، این پروژکتور می‌تواند نه تنها نقش یک پروژکتور را ایفا کند، بلکه همانند یک محصول دکوری بسیار جذاب می‌توانید آن را در گوشه‌ای از منزل قرار دهید تا به خوبی بدرخشد. شما به سادگی می‌توانید آن را به یک پخش کننده بلوری، اپل تی وی و یا هر منبع Ultra HD دیگری که فکرش را بکنید متصل کنید. حتی کنترل از راه دور این پروژکتور نیز بسیار زیبا طراحی شده است.

(۷۵)


75
بازدیدها