هدفون درون گوشی “ای کی جی ان ۵۰۰۵” معرفی شد | فیلم

هدفون درون گوشی ای کی جی ان ۵۰۰۵ ، امروز در نمایشگاه CES 2018 معرفی شد. این هدفون ۱۰۰۰ دلار قیمت دارد و از سری هدفون های استدیویی شرکت ای کی جی است. این هدفون دارای تنوع سیم، گوشی قرارگیری در گوش و فیلترهای صوتی عالی برای علاقمندان به موسیقی است.

ای کی جی ان ۵۰۰۵ بسیار براق، زیبا و دارای رنگ مشکی ضد خش بوده و هر محصول با شماره سری خاص که در بسته‌بندی حک شده، عرضه می‌شود. کیفیت صدای عالی در این هدفون به معنی وضوح صدای بالاتر از کیفیت صوتی CD خواهد بود و همچنین وجود درایورهای داینامیک و کواد بی ای طراحی را ارائه می‌دهد که با استفاده از این هدفون می‌توان صدای بم را عالی، صدای میانه را دقیق و صداهای زیر را به صورت بسیار شفاف شنید.

بسته‌بندی هدفون به همراه مجموعه‌ای از لوازم جانبی عرضه می‌شود که شامل ۴ گوشی، ۳ گوشی اسپین فیت، ۴ فیلتر متنوع صوتی (فیلتر تقویت باس، فیلتر صوتی مرجع، فیلتر باس متوسط و فیلتر صدای بالا)، کیف حمل و وسایل مخصوص به تمییز کردن هدفون می‌شود. ای کی جی ان ۵۰۰۵ دارای دو کابل ۳٫۵ میلی‌متر و ۲٫۵ میلی‌متر، یک دانگل بلوتوث با کنترل ۳ دکمه و میکروفن با باتری قوی است که با یک بار شارژ ۸ ساعت کار می‌کند.

فیلترهای صوتی این هدفون تو گوشی بسیار کاربردی هستند(البته هدفون RHA T20 نیز از این فیلترها استفاده می‌کند و هدفون ولاد ساووف بدون این فیلترها بهتر کار خواهد کرد). استفاده از هر کدام از آن ها برای ژانر های موسیقی مختلف پیشنهاد می‌شود در حالی که می‌توانید بدون در نظر گرفتن ژانر و تنها برای تنوع دادن به موسیقی روزانه خود از این فیلترها استفاده کنید.

(۳۳)