نسخه‌ی جدید » میکس ۵۲۰ » لنوو رونمایی شد | فیلم

در این محصول شاهد استفاده از پردازنده‌ی نسل هشتمی اینتل Core i5 است. در این نسخه نیز خبری از پردازنده‌ی گرافیکی غیراینتلی نیست و HD Graphic 620 وظیفه‌ی پردازش اطلاعات را بر عهده دارد. رزولوشن صفحه‌ی نمایش این محصول ۱٫۹۲۰ در ۱٫۰۸۰ است. از دیگر مشخصات فنی این محصول باید به Active Pen 2 اشاره کنیم. با استفاده از دوربین سه بعدی WorldView در این لپ‌تاپ نیز می‌توان تصاویر سه بعدی از اشیا پیرامون را تهیه کرد. برخلاف یوگا ۹۲۰ در این لپ‌تاپ خبری از درگاه تاندربولت ۳ نیست حال آنکه درگاه USB 3.1 Gen1 Type-C همچون یوگا ۷۲۰ در آن قرار داده شده است. میکس ۵۲۰ را باید یک محصول با در اختیار داشتن بهترین ویژگی‌های یوگا ۷۲۰ و یوگا ۹۲۰ تصور کرد.

از میان سه محصول جدیدی که لنوو رونمایی کرده، میکس ۵۲۰ تنها محصولی است که از وجود ارتباط ۴g lte بهره می‌برد. البته لنوو این محصول را در قالب نسخه‌ی وای-فای نیز در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. نسخه‌ی ۴G LTE در مقایسه با نسخه‌ی وای‌فای قیمت بیشتری دارد. با توجه به اینکه اضافه شدن سیم‌کارت برای ارتباط LTE نیازمند محلی در لپ‌تاپ است، از این‌رو لنوو اسلات کارت حافظه‌ی میکرو اس‌دی را حذف کرده است.

یکی از ویژگی‌های میکس ۵۲۰ روی دستیار صوتی هوشمند کورتانا متمرکز شده است. براساس اطلاعات ارائه شده توسط لنوو، با استفاده از امکان شناسایی صدای دقیق میک ۵۲۰، کاربران می‌توانند از فاصله‌ی ۴ متری دستورات صوتی را برای کورتانا صادر کنند.

(۶۸)