لپ تاپ لنوو یوگا ۹۲۰ معرفی شد | فیلم

لنوو اطلاعاتی را در رابطه با جزئیات پردازنده‌های مورد استفاده در یوگا ۹۲۰ خود ارائه نکرده است. براساس اطلاعات ارائه شده توسط لنوو، یوگا ۹۲۰ از وجود یک پردازنده‌ی Core i7 بهره خواهد برد. همچنین در صورتی که نگاهی به نسل پیش این محصول بیندازیم، باید در انتظار عرضه‌ی نسل جدید به همراه چهار پردازنده‌ی Core i5/i7 از نسل هشتم پردازنده‌های اینتل نیز باشیم.

محصول جدید لنوو یا همان یوگا ۹۲۰ از وجود نسخه‌ای که به همراه پردازنده‌ی گرافیکی جدا راهی بازار شود، بی بهره خواهد بود، از این‌رو در تمام نسخه‌ها شاهد عرضه‌ی یوگا ۹۲۰ به همراه پردازنده‌ی گرافیکی تراشه‌ی اینتل خواهیم بود.با توجه به اینکه یوگا ۹۲۰ از وجود یک لولای ۳۶۰ درجه بهره می‌برد، از این‌رو می‌توان این محصول را در حالت یک لپ‌تاپ، تبلت با ایستاده مورد استفاده قرار داد. لنوو در یوگا ۹۲۰ پشتیبانی از Windows Ink نیز قرار داده تا در صورت خرید Active pen 2 این کمپانی بتوان از قلم نیز در صورت استفاده از حالت تبلت، استفاده کرد.

یوگا ۹۲۰ از نظر وجود درگاه‌ها کمی در کمبود به سر می‌برد. این محصول از وجود یک درگاه USB 3.1 Gen1 Typa A در کنار سه درگاه تاندربولت ۳ تایپ C بهره می‌برد. با استفاده از آداپتورهای موجود در بازار می‌توان دو درگاه تاندربولت را گسترش داده و یوگا ۹۲۰ را به درگاه‌های بیشتری نظیر دیسپلی پورت و همچنین HDMI، اترنت گیگابیت و سایر درگاه‌ها مجهز کرد.از دیگر مشخصات فنی این محصول باید به دوربین WorldView لنوو اشاره کرد که می‌توان با استفاده از آن تصویر اشیا موجود در محیط پیرامون را بصورت سه بعدی ذخیره کرد.

لنوو به این نکته اشاره کرده که شمار محدودی از این لپ‌تاپ را با بهره‌گیری از روکش گوریلا گلس راهی بازار خواهد کرد. در مجموع سه طرح با روکش گوریلا گلس از یوگا ۹۲۰ راهی بازار خواهد شد که شامل Vibes، star wars Special Edition Rebel Alliance و Star Wars Special Edition Galactic Empire می‌شود.

(۱۴۹)