رونمایی از ماوس جدید گیمینگ باسیلیک | فیلم

ماوس های گیمینگ لزوما برای کاربردهای دیگری به جز خود بازی طراحی نمی‌شوند، چرا که ممکن است آن‌ها به سبک و سیاقی ساخته شوند که مناسب سایر امور نباشد. به طور مثال باید به ماوس های گیمینگی پرداخت که دارای چندین دکمه قابل تنظیم جهت بازی‌های سبک‌های «چند نفره آنلاین نقش آفرینی» و یا «چند نفره آنلاین جنگ‌های تن به تن» هستند و برخی دیگر نیز برای بازی های «اول شخص شوتر»‌ طراحی شده‌اند.
اگر شما هم یکی از علاقه‌مندان به بازی‌های اول شخص شوتر یا همان FPS هستید، خبر خوب این است که کمپانی ریزر با حضور در نمایشگاه IFA 2017 از ماوس گیمینگ Basilisk خود پرده برداری کرده است. ماوس گیمینگ Basilisk به لطف سنسور اپتیکال ۱۶۰۰۰ DPI خود با هدف بازیکنان FPS طراحی شده است تا مطمئن شود حرکات کاملا سریع و بدون هرگونه تعلل صورت می‌گیرند.

موس-گیمینگ | تگ
این ماوس گیمینگ همچنین مجهز به “Mechanical Mouse Switches” کمپانی ریزر است که عمر آن را تا ۵۰ میلیون بار کلیک بالا می‌برد. این ماوس همچنین از مقامت محرک اسکرول برخوردار است، بنابراین شما می‌توانید بسته به اولویت خود آن را به تنظیم درآورید. در اینجا یک کلاچ قابل جداشدنی نیز برای دسترسی به اقدامات بیشتر نظیر کاهش DPI برای تیراندازی دقیق‌تر یا جنگ‌های تن به تن در بازی‌ها وجود دارد.

منبع : gadgetnews

(۴۴)