ویدیو پروژکتور جیبی ایسوس | فیلم

ایسوس را می‌توان یکی از معدود کمپانی‌هایی به شمار آورد که در محصولات خود اهمیت ویژ‌ه‌ای به زیبایی داده و طراحی ظاهری را نیز به اندازه‌ی عملکرد فنی مد نظر خود قرار می‌دهد. ویدیو پروژکتور جیبی ایسوس زن بیم E1Z نیز با دریافت دو جایزه‌ی بسیار معتبر reddot Design Award و ۲۰۱۶ iF Product Design Award ثابت کرده است که حرف‌های زیادی در زمینه‌ی طراحی دارد و بدنه‌ی ساده و مدرن این محصول که از همان خط مشی خانواده‌ی محبوب Zen بهره‌ می‌برد، مورد توجه اکثر کاربران با سلایق متفاوت قرار خواهد گرفت.

ابتدا لازم است که یک نکته‌ی مهم را بدانید که این سری از ویدیو پروژکتورهای جیبی ایسوس در دو مدل زن بیم E1Z و زن بیم E1 عرضه شده‌اند مدل E1Z از نظر ابعاد بدنه، وزن و زبان طراحی تفاوتی با مدل دیگر ندارد و مهمترین تفاوت این دو محصول به قرار داشتن دکمه‌های کنترل و تنظیم تصویر بر روی بدنه‌ی مدل E1 برمی‌گردد. البته از نظر پورت‌های قرار گرفته بر روی بخش پشتی نیز این دو محصول تفاوت‌های مهمی با هم دارند، اما این موضوع به طراحی آنها مربوط نمی‌شود.

ویدیو پروژکتورشرکت ایسوس مدل زن بیم E1Z از آنجا که مخصوص کاربران موبایل ساخته شده است، در طراحی آن تلاش شده که آسان‌ترین و سریع‌ترین روند ممکن برای نمایش تصاویر بر روی پرده یا سطوح دیگر در دسترس کاربران قرار بگیرد و به همین منظور از جای دادن دکمه‌های کنترل بر روی سطح رویی آن صرف نظر شده است.

منبع : gadgetnews

(۲۹۹)