نواک جوکوویچ این بار به فینال مسترز نرسید آخوت اولین فینال را تجربه می‌کند + فیلم

نواک جوکوویچ این بار به فینال مسترز نرسید آخوت اولین فینال را تجربه می‌کند

نواک جوکوویچ با شکست مقابل روبرتو باتیستا آخوت در نیمه‌نهایی مسترز شانگهای، در دفاع از عنوان قهرمانی خود ناکام ماند. این نخستین باری است که این تنیس‌باز اسپانیایی به فینال یک تورنمنت مسترز راه پیدا می‌کند.

روبرتو باتیستا آخوت که در مرحله یک‌چهارم نهایی مسترز شانگهای از سد سونگا ی فرانسوی گذشته بود، به روند خوب خود ادامه داد و بزرگترین پیروزی دوران ورزشی‌اش را کسب کرد. آخوت با شکست مرد اول تنیس جهان در دو ست پیاپی، توانست به نخستین فینال مسترز خود راه یابد (نتیجه: ۴-۶ ۴-۶).

بدین ترتیب جوکوویچ از دفاع از عنوان قهرمانی خود در شانگهای باز ماند. آخرین قهرمانی قصاب بلگراد در رقابت‌های امسال به مسترز کانادا بازمی‌گردد. مرد شماره ۱ تنیس جهان در این فصل توانست با قهرمانی در رولند گروس کلکسیون افتخارات خود در مسابقات گرند اسلم را تکمیل کند و مدافع عنوان قهرمانی هر ۴ تورنمنت بزرگ تنیس باشد؛ اما در ادامه فصل ثبات همیشگی خود را نداشت.

(۱۹)


19
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>