امیر علی‌اکبری در دو دقیقه حریف برزیلی خود را ناک اوت کرد + فیلم

امیر علی‌اکبری در دو دقیقه حریف برزیلی خود را ناک اوت کرد

امیر علی‌اکبری دارنده مدال‌های طلا و برنز جهان در کشتی فرنگی با تغییر در رشته ورزشی خود در رشته MMA ( ورزش‌های رزمی ترکیبی) مشغول به فعالیت شده است و در آخرین دیدار خود و در چارچوب رقابت‌های MMA ژاپن حریف برزیلی خود را ناک اوت کرد.

امیر علی‌اکبری درباره حضور در رقابت‌های MMA ژاپن  و پیروزی مقابل حریف برزیلی اظهار کرد: این مسابقه‌ها به صورت تورنمنت و با حضور ۱۶ مبارز که می‌توان گفت جزو بهترین‌های دنیا هستند برگزار شد. این مسابقات بزرگ‌ترین و سخت‌ترین رقابت‌های MMA در دنیا محسوب می‌شود. این ۱۶ شرکت کننده هر کدام قهرمان یکی از لیگ‌های دنیا هستند و همگی جزو بهترین‌ها در سطح دنیا محسوب می‌شوند.

فرنگی‌کار سابق تیم ملی افزود: به واسطه اینکه طلای جهان در مسابقه‌های کشتی فرنگی را داشتم، مجوز حضور در این رقابت‌ها را بدست آوردم. به غیر از من یک ژاپنی دیگر که قهرمان کشتی سومو بود در این رقابت‌ها حاضر شد و فقط ما دو نفر بودیم که کمربند MMA نداشتیم. وی درباره برتری مقابل حریف برزیلی گفت: او حریف بسیار خوبی بود و یکی از بوکسورهای حرفه‌ای در برزیل به شمار می‌رفت که وارد رشته MMA شده است. البته او خیلی اعتماد به نفس کاذب داشت و در روز وزن‌کشی نیز کری‌خوانی زیادی با من داشت که به یک درگیری کوچک نیز منجر شد. البته این درگیری‌ها در رشته MMA طبیعی و مرسوم است.

علی‌اکبری با بیان اینکه حریف برزیلی را به خوبی آنالیز کرده بود گفت:‌ به این دلیل که او در رشته بوکس فعالیت می‌کرد، می‌دانستم که دستش خیلی خوب کار می‌کند به همین دلیل صلاح نبود که بخواهم با او در سرپا مبارزه کنم. به دنبال این بودم هرچه سریع‌تر او را در خاک بنشانم و کارش را تمام کنم که خوشبختانه توانستم در همان دقایق نخست این کار را انجام دهم و در کمتر از ۲ دقیقه او را ناک اوت کنم.

(۱۵۹۵۹)


15,959
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>