گزیده مسابقه یک‌چهارم نهایی تنیس مسترز شانگهای بین جک ساک و ژیل سیمون + فیلم

گزیده مسابقه یک‌چهارم نهایی تنیس مسترز شانگهای بین جک ساک و ژیل سیمون

با برگزاری مرحله یک‌چهارم نهایی تنیس مسترز شانگهای در روز جمعه ۲۳ مهر ماه، ۴ نفر برتر این رقابت‌ها مشخص شدند.

آخرین مسابقه مرحله یک چهارم نهایی مسترز شانگهای بین سیمون فرانسوی و سوک آمریکایی برگزار شد. در نهایت این تنیسور فرانسوی بود که توانست در دیداری سخت و برابر با نتیجه ۲-۱ از سد تنیسور آمریکایی بگذرد و به جمع چهار نفر پایانی صعود کند.

 در نخستین بازی، روبرتو باتیستا آخوت در دو ست پیاپی از سد جو-ویلفرید سونگا گذشت.

سپس نواک جوکوویچ در حالی که ست نخست را به میشا زورف آلمانی واگذار کرده بود، به بازی برگشت و گام بلندی برای دفاع از عنوان قهرمانی خود برداشت.

در ادامه بازی‌ها نیز اندی ماری، مرد شماره ۲ تنیس جهان به راحتی داوید گوفن را از پیش رو برداشت. ماری در صورت قهرمانی در شانگهای می‌تواند به صدر جدول تنیس مردان نیز فکر کند.

سیمون که در رنکینگ تنیس مقام ۳۲ جهان را در اختیار دارد باید در مرحله نیمه‌نهایی با اندی ماری، مرد شماره دو تنیس جهان مسابقه دهد.

در این ویدیو گزیده‌ای از بازی بین جک ساک و ژیل سیمون  را خواهید دید. همچنین نتایج سایر دیدارها در یک چهارم نهایی تنیس مسترز شانگهای به شرح زیر می‌باشد.

میشا زورفا – نواک جوکوویچ                             ۶-۳ | ۷-۶ | ۳-۶

جو-ویلفرید سونگا – روبرتو باتیستا آخوت                 ۶-۴ | ۶-۳

جک ساک – ژیل سیمون                                 ۷-۶ | ۶-۴ | ۴-۶

داوید گوفن – اندی ماری                                      ۶-۲ | ۶-۲

(۱۰)


10
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>