اسپانیا از سد انگلیس گذشت | فیلم

شنبه شب در ادامه هفته نخست از لیگ ملت‌های فوتبال اروپا، انگلیس در ورزشگاه «ویمبلی» شهر لندن از اسپانیا پذیرایی کرد و تن به شکست ۲ بر یک داد.

این دیدار از لیگ A در حالی برگزار شد که انگلیس شروع خوبی داشت و در دقیقه یازدهم، پاس طلایی «لوک شائو» به «مارکوس راشفورد» رسید و این مهاجم جوان به راحتی گل نخست را به ثمر رساند.

در ادامه اسپانیا با تفکرات «لوئیس انریکه» سرمربی جدید خود، بر روند بازی تسلط پیدا کرد و خیلی زود با ضربه زیبای «سائول نیگوئز» به گل تساوی رسید.

در دقیقه ۳۲، ارسال «تیاگو آلکانترا» در دهانه دروازه انگلیس را «رودریگو» به گل دوم اسپانیا تبدیل کرد تا تیمش با برتری ۲ بر یک به رختکن برود.

در نیمه دوم نیز، اسپانیا که از هافبک‌های طراح و توانمندی چون «سرخیو بوسکتس»، «سائول»، «تیاگو» و «ایسکو» در ترکیب سود می‌برد به خوبی توپ را در زمین به گردش در می آورد و اجازه خودنمایی به بازیکنان را نمی داد.

تنها بخت انگلیس برای رهایی از شکست را «راشفورد» در دقیقه ۸۰ با حرکتی انفرادی ایجاد کرد که ضربه او را «داوید دخه آ» دروازه بان تیم ملی اسپانیا به خوبی مهار کرد.

در نهایت این دیدار با پیروزی خارج از خانه و ارزشمند ۲ بر یک اسپانیا به اتمام رسید تا ماتادورها شروع خوبی در لیگ ملت‌های اروپا داشته باشند.

(۱۰)


10
بازدیدها