ویدیویی از دیده شدن یک شی مثلثی در آسمان | فیلم

این هواپیما که با نام TR-3B نیز شناخته می‌شود، به تازگی توسط یک راننده که از سرکار به منزل خود بازمی‌گشته، شکار شده است و او از طریق گوشی موبایل خود، یکی از بهترین ویدیوهایی که تا به حال از یوفو مثلثی شکل دیده‌ایم را ضبط و بر روی اینترنت منتشر کرده است.

“این وسیله شبیه یک هواپیمای نظارتی مدل TR-3B است که دایره‌هایی زیر هرکدام از گوشه‌های بدنه‌ی مثلثی آن وجود دارد.” این دیدگاهی است که یکی از مشاهده‌کنندگان این ویدیو درباره شی ناشناخته‌ی داخل آن اعلام کرده است و به نظر می‌رسد که دیگران نیز دیدگاه مشترکی با او داشته باشند. یکی دیگر از نظردهندگان زیر این ویدیو به طور جالبی حتی کمک کردن در جهت ساخت این وسیله‌‌ی مرموز و مشارکت در پروژه‌ی توسعه‌ی آن که در یک پایگاه دولتی مخفی در حوالی دهه ۶۰ انجام گرفته است را نیز به خاطر می‌آورد!

بسیاری از متخصصان و کارشناسان حوزه موجودات فضایی و یوفوها متقاعد شده‌اند که یوفو مثلثی شکل (Triangle-Shaped UFO) در واقع همان مدل TR-3B یک هواپیمای مراقبتی از نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا محسوب می‌شود که گزارش‌هایی مبنی بر توسعه این وسیله تحت عنوان TR-3 Black Manta در یک پروژه‌ی سیاه نظامی وجود دارد. البته تنها مدرکی که ما درباره این هواپیما داریم، بر مبنای گمانه‌زنی‌هایی مبتنی بر دیده شدن هواپیمایی با بال‌های مرموز بر فراز دره‌ی Antelope که یک منطقه صحرایی در کالیفرنیای جنوبی محسوب می‌شود، گزارش شده است.همچنین ادعا می شود که این هواپیمای جاسوسی توسط کمپانی Northrop تولید می‌شود.

(۶۶۱)