تست مقاومت گوشی هواوی میت ۱۰ پرو | فیلم

کانال یوتیوب JerryRigEverything مدت‌ها است به عنوان بهترین مرجع برای ارزیابی و بررسی تست مقاومت و میزان استحکام گوشی های موبایل و مخصوصا گوشی های هوشمند شناخته می‌شود. زاک مدیر این کانال، در مقابله با گجت‌ها هیچ رحمی از خود نشان نداده و هر بلایی که می‌تواند بر سر آن‌ها می‌آورد. وی به تازگی ویدیوی تست مقاومت هواوی میت ۱۰ پرو را منتشر کرده است.

یکی از دلایل جذابیت این گوشی برای زاک، آغاز پیش‌ فروش آن برای کاربران ایالات متحده آمریکا است، چرا که هواوی سال‌ها است یکی از اصلی‌ترین غایب‌ها در بازارهای این کشور به شمار می‌آید. اکنون کاربران آمریکایی قبل از اقدام برای پیش خرید دوست دارند از میزان مقاومت هواوی میت ۱۰ پرو مطلع شوند، چرا که قدرت پردازشی و کیفیت دوربین و نمایشگر آن برایشان مشخص شده است.

نتیجه این تست به هیچ عنوان ناامیدکننده نیست، به طوری که برخلاف انتظار، نمایشگر OLED دستگاه آن طور که انتظار می‌رفت خط و خش برنداشت و حتی توانست برای حدود ۴۰ ثانیه در مقابل شعله آتش مقاومت کرده و در این زمینه با گلکسی اس ۸ سامسونگ برابری کند. البته، متاسفانه برخلاف گوشی های دارای نمایشگر ال سی دی، از آنجایی که هواوی میت ۱۰ پرو به صفحه نمایشی او ال ای دی مجهز شده است، پیکسل‌های آن بعد از توقف اعمال شعله‌های آتش نتوانستند حالت طبیعی خود را مجددا به دست بیاورند.

خوشبختانه در تست مقاومت هواوی میت ۱۰ پرو ، حین تا کردن گوشی اثری از شکستگی جدی بر روی پنل پشتی و یا صفحه نمایش دیده نشد. دوربین جلویی و برند هواوی زیر شیشه قرار دارند، به همین دلیل به راحتی روی آن‌ها خط نمی‌افتد. یکی دیگر از قسمت‌های قابل توجه در تست مقاومت هواوی میت ۱۰ پرو عملکرد صحیح و بدون عیب اسکنر اثر انگشت با وجود آسیب دیدن بعد از خراشیده شدن است.

(۳۳۷)