اپلیکیشن اندرویدی طراحی و ساخت لوگو و عکس های تبلیغاتی | فیلم

Logo Maker – Logo Creator, Generator & Designer عنوان یک برنامه کاربردی و موفق برای ایجاد ارم های حرفه ای، منحصر به فرد و قابل توجه بر روی پلت فرم های اندرویدی است که توسط کمپانی Iris Studios and Services با قابلیت های ویژه ای طراحی و در مارکت بزرگ گوگل پلی انتشار یافته است. با استفاده از ابزار‌های حرفه‌ای این برنامه می‌توانید به ساخت لوگو و تصاویر تبلیغاتی مورد نظر خود پرداخته و خود را با روشی کار امد به دیگران بشناسانید.

به طور خلاصه، لوگو ها چهره کسب و کار شما هستند چرا که نه تنها باعث می شوند که شرکت ها و افراد مختلف محصول خود را تیز کنند، بلکه مشتریان مختلف و با ارزشی را نیز جذب خواهند کرد، به طوری که دیگران بتوانند در یک نگاه درک کنند که شما چه کسی هستید و با چه هدفی پا پیش گذاشته اید. به عبارت دیگر، لوگو ها برای ایجاد اعتبار نام تجاری شما در کسب و کار بسیار حائز اهمیت بوده و میتواند تاثیر بسزایی در روند کاری و تجاری شما بردارد.

از همین رو نیز، هنگامی که شما برای ایجاد یک لوگو برای کسب و کار خود دست به کار میشوید، Logo Maker – Logo Creator, Generator & Designer به شما کمک زیادی خواهدکرد تا بتوانید لوگو اصلی و قابل توجه خود را ایجاد کرده و ان را با توجه با سلیقه شخصی خود بسازید. در این برنامه، ابزار‌های مختلفی مختص ساخت لوگو و تصاویر تبلیغاتی در اختیار شما قرار خواهد تا بتوانید ایده‌ها و خلاقیت‌ های تبلیغاتی خود را در این نرم‌ افزار اعمال و ایده های ذهنی خود را به لوگو های جذاب تبدیل کرده و دیگران را تحت تاثیر طراحی های خود قرار دهید.

بیش از ۱۰۰ ها اثر هنری از پیش تنظیم شده برای ساخت لوگو های فوق العاده در این برنامه گنجانده شده است که تنها کافیست ان ها را انتخاب و جزییات دلخواه را به هر اثر هنری بیفزایید. همچنین فیلتر ها و ابزار های ویرایشی به کار رفته در این اپلیکیشن باعث می شود تا کنترلی کامل بر روی ایده های خود داشته و هر نوع ویرایشی را انجام دهید. به طور کلی، شکل پس زمینه ی لوگوی خود را مشخص کرده و با انتخاب یک عنصر گرافیکی همه چیز دگرگون سازید.

(۱۰۶)


106
بازدیدها