ویدیوی ۳۶۰ درجه از گلکسی اس ۹ پلاس با دوربین دوگانه لو رفت | فیلم

بنا بر اطلاعات موجود، گلکسی S9 پلاس با صفحه نمایشی ۶٫۱ اینچی و ابعاد ۱۵۷٫۷ در ۷۳٫۸ در ۸٫۵ میلی‌متر تولید خواهد شد. به علاوه، حاشیه‌های بالایی و پایینی صفحه نیز فقط ۰٫۱ میلی‌متر کوچک‌تر از نسل قبلی هستند. این در حالی‌ست که گلکسی S8 پلاس با نمایشگری ۶٫۲ اینچی و ابعاد ۱۵۹٫۵ در ۷۳٫۴ در ۸٫۱ میلی‌متر تولید شده بود. در این صورت، احتمالا شاهد افزایش جزئی نسبت صفحه به پنل جلویی خواهیم بود. سنسور اثر انگشت این گوشی نیز همانند برادر کوچک‌تر آن، با آرایشی عمودی زیر دوربین اصلی تعبیه خواهد شد.

همانند قبل، کلید پاور سمت راست دستگاه تعبیه شده و بخش چپی میزبان کلیدهای کنترلی صدا و دکمه مخصوص دستیار صوتی بیکسبی است. وجود جک ۳٫۵ میلی‌متری صدا در کنار پورت یو اس بی نوع C، احتمالا خبری خوشحال‌کننده برای کاربران خواهد بود. در بخش بالایی نیز میکروفون و خشاب سیم کارت دوم + کارت حافظه میکرو اس دی قرار گرفته‌اند.

انتشار این تصاویر، می‌تواند پایانی بر شایعات موجود مبنی بر تجهیز گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس به سنسور اثر انگشت دورن صفحه‌ای باشد. به علاوه، فعلا سامسونگ برنامه‌ای برای استفاده از سیستم تشخیص چهره نداشته و هم‌چنان کاربران می‌توانند از اسکنر عنبیه چشم استفاده کنند.

(۶۷)