معرفی اپلیکیشن کاربردی برای حل معادلات ریاضی | فیلم

Photomath اپیلکیشنی بسیار کاربردی و رایگان  است که بوسیله دوربین گوشی هوشمند شما مسائل ریاضی را در کمترین زمان ممکن حل خواهد کرد.

اپلیکیشن PhotoMath به کمک دانش آموزان و دانشجویان آمده تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخ مسائل را در اختیار آن ها بگذارد. این اپلیکیشن پس از تهیه تصویری از مسأله مورد نظر نه تنها پاسخ نهایی، بلکه روش حل را نیز به صورت مرحله به مرحله نمایش می دهد.

یکی از قابلیت‌های کاربردی که نرم‌افزار در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، ماشین حساب است . ماشین حساب حرفه‌ای برنامه از عبارات کسری، لگاریتمی، معادلات خطی و دو مجهولی پشتیبانی می کند. جهت استفاده از این قسمت فقط کافیست معادله مورد نظر خود را در کادر بالایی صفحه تایپ کرده تا برنامه پاسخ آن را در کسری از ثانیه به شما نمایش دهد.

اپلیکیشن از پس مسائلی مانند انتگرال، سری ها و … بر نمی آید و توانایی اش در محاسبه جمع، ضرب، تفریق، توان رسانی و کارهایی از این قبیل خلاصه می شود.

جهت دسترسی به آیتم‌هایی از قبیل «مشاهده تاریخچه حل‌المسائل، پاک کردن تاریخچه، معرفی، راهنما و …» می‌توان به منوی میانبری که در قسمت بالای سمت چپ اپلیکیشن به چشم می‌خورد، مراجعه کرد.

(۶۷)