اپلیکیشن کرنومتر سلامتی برای اندروید | فیلم

Cronometer از جمله برنامه های مفید و کاربردی در زمینه نرم افزار های سلامت و پزشکی با طراحی جالب است که به تازگی توسط تیم Cronometer Inc برای اسمارن فون های اندرویدی طراحی و انتشار یافته است. این نرم افزار جالب، با نمایش اطلاعات تحلیل شده و بررسی های دوره ای، راهنمایی های کاملی برای رسیدن به وضعیت ایده ال را در کنار ورزش های مناسب ارائه میدهد.

همانطور که میدانید، در دنیا امروزی، دست یابی به وزنی دلخواه و رسیدن به اندامی مناسب یکی از اهداف ضروری عموم مردم شده است و در این میان نیز، نرم افزار های مختلف سهم زیادی را برای تشویق و ترغیب کاربران به لاغری ایفا کرده اند که در همین راستا نیز، Cronometer به عنوان یکی از نمونه های عالی هنر نمایی کرده و میتواند با قابلیت هایی که دارد نیاز شما را در این زمینه برطرف سازد.

با استفاده از این نرم افزار، پس از وارد شدن به حساب گوگل یا یاهوی خود نیز، مقادیر غذا یا خوراکی که در طول روز مصرف می کنید را در برنامه ثبت کردهو با بررسی میزان کالری ان در کنار راهنمایی های مفید و جامع در زمینه های ورزشی و تغذیه، به وزرن و اندام ایده ال خود دست یافته و گامی اساسی در محور های تناسب و سلامت جسمی و روحی خود بردارید. جالب است بدانید که تمامی اطلاعات، در پایان هر روز ثبت شده و طبق نمودار گرافیکی جذاب ان، مجموعه ای از اطلاعات تحلیل شده را در اختیار شما قرار خواهد داد.

بی شک همه این قابلیت ها در کنار مجموعه امکانات به کار رفته در ان به شما ثابت خواهد کرد که این برنامه نیز فراتر از یک کالری شمار بوده و هر کسی را در مراحل ابتدایی استفاده از ان متحیرخواهد کرد.

(۷۰)