اپلیکیشن زمین لرزه نگاری و هشدار های زلزله در سطح زمین | فیلم

Earthquakes Tracker یکی دیگر از برنامه های مفید و ضروری در زمینه لرزه نگاری و هشدار های زلزله در سطح زمین است که  توسط استودیوی خلاق DoubleR Software برای پلت فرم های اندرویدی طراحی و عرضه گردیده است با استفاده از از ان نرم افزار کاربردی، از هشدارهای زلزله و اطلاعات ان باخبر شده و به تجزیه و تحلیل فعالیت های لرزه ای با نقشه برداری از داده های لرزه ای مختلف، بپردازید.

از ابتدای تاریخ بشر تاکنون، به طور حتم وجود بلایای طبیعی مانند زلزله سیل و… مشکل ساز بوده است چرا که علاوه بر ناتوانی در کنترل و توقف ان ها نیز، غیر قابل پیش بینی بوده اند. بنابراین با وجود عدم کنترل ان، پیش بینی و تجزیه و تحلیل ان ها نیز میتواند کار سازبوده و کمک چشمگیری را در این زمینه به نمایش بگذارد.

Earthquakes Tracker یکی از بهترین برنامه در زمینههشدارهای زلزله و اطلاع رسانی رویدادهای لرزه ای در زمان های مختلف است. محاسبه و نمایش نزدیکی و بزرگ بودن زلزله، از دیگر قابلیت های این برنامه بی نظیر است.

همچنین شما میتوانید اعلان ها را با فیلترهای موجود سفارشی سازی کرده تا تنها رویداد هایی را که دارای معیار های شما هستند، دریافت کنید. همچنین، این برنامه، صدای پارامترهای رویداد را بیان می کند، بنابراین شما مجبور نیستید هر بار که زلزله اتفاق می افتد را مشاهده و بررسی نمایید.

جالب است بدانید، دو نمودار پیشرفته در این اپلیکیشن وجود دارد. که شامل فرکانس و بزرگی ان ها میباشد. به طور کلی، ایسن برنامه، یک نگاه واقعی دقیق از فعالیت های لرزه نگاری جهانی در زمان های مختلف است. که در کنار یک رابط کاربری ساده، به محاسبه قدر، عمق، محل و زمان زلزله در زمان و مکان مختلف میپردازد.

(۱۱۷)


117
بازدیدها