تست مقاومت گوشی ریزر فون | فیلم

اوایل این ماه میلادی بود که ریزر فون رسما معرفی شد و تنها چند روز پس از آن بود که فروش نخستین گوشی ریزر آغاز شد.
کانال یوتیوبی مشهور JerryRigEverything بار دیگر اقدام به تست مقاومت محصول دیگری کرده است. این بار، این گروه مشهور یوتیوبی اقدام به تست مقاومت ریزر فون کرده است و نخستین گوشی مخصوص گیمینگ جهان را همراه با آزمایش‌های سفت و سخت خودش به چالش کشیده است.

نکته مهم این است که ریزر فون به مراتب بهتر از نکست بیت رابین است،‌ اما با توجه به شباهت‌های ظاهری که با آن دارد باید در واقع گوشی ریزر را نسل جدیدی از آن بدانیم. بدیهی است که این گوشی خوب است، اما هنوز هم چیزهایی وجود دارد که می‌توانست بهتر باشد؛ به طور مثال دوربین همراه با یک محافظ شیشه‌ای در بالای قاب پشتی قرار گرفته است که باعث می‌شود شما زیاد آن را لمس کند و جای انگشتان شما دائم بر روی آن بماند.

بدنه‌ی فلزی گوشی ریزر خش پذیر است و متاسفانه این خش‌ها به صورت دائمی بر روی بدنه ماندگار خواهند بود. دکمه‌های گوشی نیز فلزی هستند که احساس لمس خوبی را به شما ارائه می‌کنند. نمایشگر ۱۲۰ هرتزی این گوشی درست همانند دیگر نمایشگرهای ال سی دی،‌ پس از قرارگیری در معرض شعله‌ی آتش به حالت اولیه باز می‌گردند. در تست خمیدگی نیز این گوشی خوب ظاهر شده است و آسیب تنها سطحی است و عملکرد دیوایس را مختلف نمی‌کند.

(۴۳)