ویدیوی مفهومی مدل ۲۰۱۸ آیفون اس ای | فیلم

بعد از گذشت ۱۸ ماه از عرضه نسل اول آیفون اس ای، حالا “Concept Creator” با انتشار ویدیویی کوتاه، مدل ۲۰۱۸ آیفون SE را به عنوان نسخه کوچک‌تر آیفون ایکس پیش روی کاربران قرار داده است.

بدون در نظر گرفتن امکان رسیدن به این طراحی، ما با تلفن هوشمندی بسیار زیبا و جذاب رو به رو هستیم که حاشیه‌های آن در بخش جلویی به حداقل رسیده و نمایشگری ۴ اینچی را در قالب دستگاهی کوچک پیش روی کاربران قرار می‌دهد. همچنین در بخش پشتی باز هم از دوربینی تکی استفاده شده است.

هرچند، به همان اندازه که این طراحی می‌تواند جذاب باشد، هزینه مرتبط با پنل‌های اولد هم افزایش پیدا خواهد کرد که این موضوع با مقرون به صرفه بودن SE در تضاد است. در نتیجه، شاید هیچ‌گاه چنین محصولی روانه بازار نشود.

در رابطه با مشخصات فنی، منابع مختلف می‌گویند از اجزای آیفون ۷ در این تلفن هوشمند استفاده می‌شود. قیمت دستگاه نیز حداقل به اندازه نسل اول آن خواهد بود. برخی افراد معتقدند این گوشی با قیمت ۴۵۰ دلار (۲۹۹۸ یوان) در چین به فروش می‌رسد.

این روزها که بسیاری از گوشی های موبایل با نمایشگرهای ۵٫۵ اینچی و بزرگ‌تر تولید می‌شوند، احتمالا کمتر کسی به دنبال محصولات ۴ اینچی باشد.

(۸۳۸)