اپلیکیشن دانلود فیلم های آنلاین در اندروید | فیلم

همیشه کاربران در مورد دانلود کردن فیلم های آنلاین از وب سایت های به اشتراک گذاری ویدئو سوال داشته اند و بارها در بخش نظرات نیز مشاهده کرده ایم که درخواست معرفی اپلیکیشنی کاربردی و کامل در همین رابطه را داشته اند. بسیاری از کاربران نیز سوالاتی مبنی روش دانلود کردن فیلم های آنلاین داشته اند که این بار در سایت tag نرم افزاری بسیار عالی و حرفه ای در همین زمینه تحت عنوان KeepVid – Ultimate Video Downloader را برایتان اماده کرده ایم که با استفاده از آن امکان دانلود کردن فیلم های آنلاین موجود در وب سایت ها را خواهید داشت.

این نرم افزار با امکانات بسیار عالی که دارد، می تواند نیازهایتان را به صورت کامل رفع نماید!امکان دانلود کردن فیلم ها به سادگی هرچه تمام و با سرعت عالی، یکی از ویژگی های این نرم افزار قدرتمند محسوب می شود. این اپلیکیشن امکان دانلود کردن فیلم های یوتیوب، فیس بوک و دیگر سایت های اشتراک گذاری محبوب را دارا می باشد. شما می توانید فیلم مورد نظر را به سادگی جستوجو کرده؛ بدون آن که نیازی به اجرا کردن هرگونه اپلیکیشن دیگری را داشته باشد.

از طرفی می توانید چندین فیلم را به صورت هم زمان جهت صرفه در وقت خود دانلود کنید. همچنین امکان دانلود کردن فیلم ها با کیفیت اچ دی شامل ۱۰۸۰p, 2K, 4K, HD and UHD بدون هرگونه افت کیفیت را نیز خواهید داشت.امکان دانلود کردن فیلم ها با فرمت mp3 نیز در این اپلیکیشن گنجانده شده است.

شما می توانید با بالاترین کیفیت ممکن ویدئوهای یوتیوب را به صورت مستقیم با فرمت mp3 دانلود و ذخیره کنید. البته امکان تنظیم کردن میزان کیفیت فایل ها وجود داشته و می توانید کیفیت دلخواه با میزان فشرده سازی مورد نظرتان را اعمال کنید. این برنامه دارای پلیر داخلی بوده که می تواند شما را از اجرا کردن هرگونه برنامه پخش کننده جانبی دیگر برای اجرای فایل های صوتی دانلود شده بی نیاز کند.

(۷۸۵)


785
بازدیدها