آموزش تغییر آهنگ زنگ گوشی های گلکسی اس ۸، اس ۸ پلاس و نوت ۸ | فیلم

هر شرکت بعد از دریافت اندروید از گوگل، آن را دست‌کاری کرده و بعد از ادغام با رابط کاربری اختصاصی، درون گوشی های موبایل و تبلت های خود به کار می‌برد. به غیر از گوگل، کمتر شرکتی از نسخه خام اندروید استفاده می‌کند و تقریبا محصولات همه شرکت‌ها به نسخه‌های سفارشی‌ مجهز می‌شوند.
سامسونگ از جمله سازندگانی است که تغییرات زیادی در سیستم عامل اندروید اعمال می‌کند. رابط کاربری اختصاصی این شرکت را پیش از این با نام تاچ‌ویز می‌شناختیم، اما اکنون اکسپرینس (Experience) نام رابط کاربری این شرکت است.

با توجه به همین موضوع تصمیم گرفتیم روش تغییر آهنگ زنگ گلکسی اس ۸ و همچنین گلکسی اس ۸ پلاس و گلکسی نوت ۸ را آموزش بدهیم. ممکن است بعد از خرید این سه گوشی موبایل به خاطر عدم اطلاع از نحوه تغییر آهنگ زنگ مجبور به تحمل آهنگ پیش‌فرض بوده باشید، اما اکنون می‌توانید یک فایل دلخواه را به جای آن قرار بدهید.

آموزش تغییر آهنگ زنگ گلکسی اس ۸ ، اس ۸ پلاس و نوت ۸
اپلیکیشن تنظیمات (Settings) را باز کرده و به قسمت Sound and Vibration بروید. در این صفحه وارد قسمت Ringtone شوید. در این بخش، تنها گزینه مربوط به آهنگ زنگ همین مورد است.

منویی شامل تعداد زیادی آهنگ‌ زنگ پیش‌فرض نمایش داده می‌شود. اگر یکی از این آهنگ‌ها توجه شما را جلب کرد، آن را انتخاب کرده و به صفحه پیشین برگردید. اما اگر می‌خواهید می‌خواهید آهنگ زنگ گلکسی اس ۸، اس ۸ پلاس و نوت ۸ خود را به یک موسیقی دلخواه تغییر دهید .

سامسونگ-گلکسی | تگ

آموزش انتخاب آهنگ زنگ از فایل‌های صوتی
به انتهای لیست آهنگ‌های زنگ پیش‌فرض بروید. گزینه Add From Phone را مشاهده خواهید کرد. این گزینه را لمس کنید.احتمالا صفحه‌ای ظاهر شده و از شما درباره منبعی که می‌خواهید موسیقی مورد نظر را از آن انتخاب کنید پرسیده می‌شود. اگر می‌خواهید یک فایل صوتی از یکی از حساب‌های خود در فضاهای ابری انتخاب کنید، وان درایو و یا درایو را برگزینید. اگر این فایل درون گوشی ذخیره شده است، گزینه Sound Picker را انتخاب کنید.

در صفحه بعد موسیقی مورد نظر را انتخاب کنید. گزینه Highlights Only را حتما بر روی حالت غیر فعال قرار دهید، در غیر این صورت به جای کل فایل، تنها بخشی از آن به عنوان آهنگ زنگ پخش خواهد شد.

 

(۱۹۱۵)