اپلیکیشن یونیک کنترلز؛ رابط کاربری ساده و مفید برای گوشی های اندرویدی | فیلم

Unique Controls نام یک برنامه کاربردی بسیار جالب و مفید با رابط کاربری ساده و تمیز است که توسط شرکت برای اسمارت فون های اندرویدی طراحی و منتشر شده است. با استفاده از این برنامه کاربردی، به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن نحوه استفاده از دستگاه خود را تغییر دهید و کار با سیستم عامل هوشمند خود را دگرگون کنید.

جالب است بدانید که این نرم افزار ساده، در عین حال مفید، دو ویژگی عالی و قدرتمند را در اختیار کاربر قرار می‌دهد، که پس از این که به انها عادت کردید، روش استفاده از دستگاه‌ را تغییر می‌دهند، به طوری که بدون ان‌ ها هیچ‌ گاه نمی‌خواهید زندگی کنید.

همه قابلیت ها، امکانات و ویژگی‌ های Unique Controls به‌ شدت و به طور کامل قابل سفارشی‌ سازی بوده و میتوانید انها را به دلخواه خود مدیریت و تنظیم کنید.

همانطور که گفته شد این نرم افزار دارای دو قابلیت بی نظیر است که یکی از انها شامل: اعمال یک دایره شناور بر روی تمامی برنامه‌ هاست که با نشان دادن اعلان‌ ها به روشی زیبا، به شما قابلیت دسترسی سریع به ان‌ ها را می‌دهد.

به گونه ای که می‌توانید همه ان‌ ها را پیمایش، حذف و یا اجرا کنید. با بهره گیری از این اپلیکیشن، اگر اعلان از یک برنامه پیام‌ رسان مانند واتس‌ اپ، تلگرام و یا فیسبوک را داشته باشید، بدون نیاز به باز کردن برنامه می‌توانید به پیام دریافتی خود پاسخ دهید. که این امر خود نیز توانسته گامی اساسی در محبوبیت برنامه بردارد. دومین ویژگی گنجانده شده در این نرم افزار، امکان کنترل‌ های کلوچه‌ ای است که قدرت ناوبری با استفاده از ژست‌ های لمسی را در هر برنامه‌ ای که هستید به شما می‌ دهد.

کافیست انگشت خود ار از پایین صفحه بکشید تا یک منوی زیبا با اقدامات مورد علاقه‌ برای شما ظاهر شود. همه این ویژگی ها در کنار رابط کاربری شیک و سازگار بودن برنامه با انواع گوشی های هوشمند، به خوبی توانسته است یک نرم افزار بدون نقص و پرکاربرد را ارائه داده و نیاز شما را در این زمینه تا حد چشمگیری برطرف سازد.

(۲۰)