اپلیکیشن آلارم و زنگ بیدارباش برای سیستم عامل اندروید | فیلم

Glimmer luminous alarm clock یک نرم افزار آلارم و ساعت بیدارباش بی نظیر و کاملا متفاوت است ، اگر چه تا به امروز برنامه های آلارم مختلفی را در سایت برترین های اندروید معرفی کردیم اما این بار قصد معرفی نرم افزاری را داریم که می توان آن را یکی از رویایی ترین نرم افزار های آلارم و بیدارباش اندرویدی قلمداد کرد.

طبیعتا کاربرد نرم افزار پرواضح بوده و نیازی به توضیحات ندارد اما قابلیت جالب این نرم افزار به نسبت سایر نرم افزارهای آلارم این است که وقتی شما برای نرم افزار ساعتی را به منظور بیدارباش خود انتخاب می کنید در ابتدا این نرم افزار دقایقی زودتر از رسیدن به موعد آلارم صفحه گوشی اندرویدی شما را بدون کوچکترین صدایی روشن کرده و سپس این نور افزایش پیدا می کند که ممکن است تا این مرحله هم به علت تاریکی محیط مثلا در ساعات اولیه صبح به راحتی بیدار شوید و زنگ و صدای گوشی شما اطرافیانتان را از خواب بلند نکند.

اما اگر با نور بیدار نشدید این نرم افزار به تدریج و با رسیدن به موعد بیدارباش انواع زنگ و صدای پرندگان را نیز برای شما پخش میکند و سرانجام طوری زنگ می زند که مطمئن باشید هر انسان سنگین خوابی را از خواب بلند می کند. نرم افزار همچنین قادر به فهمیدن ساعات روز و ساعت شب است و خود را مطابق با آن تنظیم می کند.

 

(۱۱۸)