اپلیکیشن مجموعه فونت های متنی زیبا برای اندروید | فیلم

همانطور که از نام FontFix مشخص است یک برنامه کاربردی و زیبا در زمینه تغییر فونت سیستم گوشی های هوشمند اندرویدی است که توسط شرکت JRummy Apps برای سیستم عامل های هوشمند اندرویدی طراحی و منتشر شده است. با استفاده از این برنامه، به طیف گسترده ای از فونت زیبا و استاندارد که توسط طراحان گرافیک و وب سایت های محبوب تولید شده اند دسترسی داشته و در زیبا سازی محیط کاربری خود گامی دیگر بردارید.

قبل از هرچیزی بهتر است بدانید که تمامی فونت ها موجود در FontFix، دارای قابلیت پیش نمایش بوده و شما میتوانید به صورت کاملا رایگان، به تمامی انها دسترسی داشته باشید. بیش از ۴۳۰۰ فونت زیبا برای استفاده در این پکیج گنجانده شده است تا شما را از داشتن سایر برنامه های مشابه بی نیاز ساخته و نیاز شما را در این زمینه به صورت تمام و کمال برطرف سازد.

از دیگر قابلیت های این برنامه جامع میتوان به مدیریت حرفه ای فونت های دانلود و ذخیره شده، پشتیبانی از FlipFont برای نیاز نبودن به دسترسی روت، ایجاد نسخه پشتیبان از فونت های انتخاب شده و ارسال ان ها بر روی سرور های ابری، طراحی فوق حرفه ای فونت های موجود در برنامه، نحوه فعال سازی بسیار ساده و اسان ان ها و … اشاره کرد. گقتنی است که در کار با این برنامه با هیچ گونه مشکلی مواجه نخواهید شد چرا که رابط کابری ان بسیار ساده بوده و نیازی به هیچ گونه راهنمایی یا اموزش قبلی نخوهید داشت.

(۵۹)


59
بازدیدها