تست قدرت اسپیکر آیفون ۸ و آیفون ۷ | فیلم

اپل در مراسم رونمایی از این دو گوشی جدید عنوان کرد که صدای اسپیکر آیفون ۸ به مراتب بیشتر از آیفون‌های پیشین است، اما به راستی چقدر بلندی این اسپیکر بهبود پیدا کرده است؟ این دقیقا همان چیزیست که کانال یوتیوبی iClarified همراه با یک ویدیو بدان پرداخته تا اختلاف حجم صدای اسپیکر آیفون ۸ نسبت به آیفون ۷ را بیشتر به کاربران بفهماند. اپل اظهار داشته است که انتظار می‌رود بلندی صدای اسپیکر آیفون ۸ با افزایشی ۲۵ درصدی همراه باشد .

برای آزمودن این اسپیکرها، iClarified یک صوت سنج را در در وهله نخست در زیر دیوایس قرار داده است و سپس برای آزمون دوم این صوت سنج را به میانه دیوایس برده است. با توجه به مشاهدات صورت گرفته، اینگونه به نظر می‌رسد که قدرت صدای اسپیکر آیفون ۸ بیشتر از آیفون ۷ است، اگر چه این میزان به قدری نیست که بتوانید به راحتی متوجه آن شوید.
لازم به ذکر است اپل دو اسپیکر استریو (یکی در بالا و یکی در زیر دیوایس) را بر روی آیفون ۸ خود قرار داده است، بنابراین طبیعیست که ترکیب این دو می‌تواند صدای بلندی را تولید کند. در هر صورت اگر به دنبال گوشی هوشمند بالارده‌ای هستید که اسپیکرهای آن ارائه کننده صدای بلند و البته شفاف استریو هستند، پیشنهاد ما به شما آیفون ۸ اپل است.

(۱۲۸)