تست مقاومت گوشی اسنشال فون؛ خالق پلتفرم اندروید | فیلم

اسنشال فون برخلاف متریال گوشی های پرچمدار کنونی که همگی از فریم آلومینیومی برخوردارند، با جنس تیتانیوم ساخته شده است. همچنین به جای استفاده از شیشه در پنل پشتی پرچمداران جدید نیز آن حاوی یک گزینه‌ی سرامیکی است. اما آیا این متریال جدید باعث شده‌اند استحکام گوشی بالا برود؟

با وجود طراحی بی‌نظیر کم حاشیه، نمایشگر اسنشال فون یکی از اجزای استاندارد و مناسب این گوشی است. این نمایشگر جامه‌ی گوریلا گلس ۵ به تن کرده که می‌تواند نظیر سایر پرچمداران جدید بازار، سطح مقاومتی مشابه را ارائه کند. قاب پشتی نیز همانطور که گفته شده سرامیکی است که به لطف ویدیوی منتشر شده از تست مقاومت اسنشال فون می‌توان آن را در خراش ناپذیری عالی دانست. با این حال، بدنه‌ی گوشی بسیار لغزنده است و مستعد جای ماندن اثر انگشت کاربران خواهد بود.

گوشی-اسنشال | تگ
قاب اصلی گوشی نیز همانطور که گفته شد برخلاف اغلب پرچمداران بازار، از جنس تیتانیوم است. یک گوشی آلومینیومی مدت زمان زیادی به طول نمی‌انجامد تا توسط شما خم شود، اما اسنشال فون از استحکام به مراتب بالاتری برخوردار است. تیتانیوم همچنین کمتر از آلومینیوم خش را می‌پذیرد و با اسنشال فون خیال شما بابت خش‌های بی‌مورد سطحی که معمولا بر روی گوشی‌ها می‌افتد راحت خواهد بود. نکته جالب اینجاست که طراحان شرکت اندی رابین، به خوبی موفق شده‌اند تاییدیه IP68 را نیز همراه با این بدنه‌ی مستحکم غیرآلومینیومی دریافت کنند.

(۵۰)


50
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>