اپلیکیشن قدرتمند میکس و تدوین ویدیو برای موبایل | فیلم

متاسفانه بعضی سازندگان اپلیکیشن های موبایل کلمه «سادگی» را با «امکانات کم» اشتباه گرفته اند. با وجود اینکه عدم پیچیدگی همیشه یکی از مهمترین المان های ساخت اپلیکیشن ها به حساب می آید، اما تعدادی از توسعه دهندگان برای رسیدن به این هدف معمولا از ویژگی های برنامه های خود زده و امکانات آن ها را کاهش می دهند.

نتیجه این اتفاق هم برنامه های فراوانی است که شاید به سادگی بتوانید با آن ها ارتباط بر قرار کنید ولی خیلی از نیازهای شما را بر طرف نمی کنند و بعضا مجبورید به جستجوی یک اپلکیشن مشابه بپردازید. ولی خوب، همچنان هستند اپلیکیشن هایی که با ترکیب «سادگی+امکانات فراوان» توانسته باشند طرفداران زیادی را جذب خود کند.

KineMaster یکی از همین برنامه ها با محوریت ویرایش ویدیوها است که اتفاقا اگر به خاطر داشته باشید، دو سال پیش دست به معرفی آن زدیم ولی به علت آپدیت های خوب این اپلیکیشن و اضافه سازی قابلیت های متفاوت تصمیم گرفتیم دوباره نگاهی به ساخته NexStreaming انداخته و تغییراتش را مرور کنیم.

قابلیت اضافه سازی استیکر به ویدیو، تغییر سرعت حرکت فریم ها و افزایش یا کاهش روشنایی عکس ها از جمله ویژگی های گوناگون این برنامه است.

با وجود افزایش امکانات KineMaster، همچنان کار با این اپلیکیشن ساده و لذت بخش است. با ورود به برنامه، کافیست هر تعداد ویدئو یا عکسی که می خواهید را اضافه کنید تا بعد از آن نوبت به ویرایش برسد. جدا از رابط کاربری به مراتب بهتر، بزرگترین تفاوت KineMaster نسبت به گذشته مربوط به همین قسمت ویرایش می شود.

حالا گزینه های بیشتری برای شما در نظر گرفته شده تا با دست باز تر ویدیوها یا عکس ها را ادیت کنید؛ برای فیلم خود یک تم به خصوص گذاشته، آهنگ پس زمینه بگذارید یا حتی هنگام پخش آن جمله هایی که دوست دارید را نمایش دهید. البته با وجود همه این ویژگی ها، جالب ترین قابلیت KineMaster را باید به نام ویرایش فریم به فریم ویدیو بزنیم.

در KineMaster قادرید هر ویدئو را به صورت فریم به فریم جلو یا عقب کرده و از نقاط مختلف برش بزنید. همچنین به هر فریم می توانید لایه های مختلفی اضافه نموده، به آن ها افکت داده و بخش های گوناگونش را با تغییرات مختلف زیبا تر جلوه بدهید.  این نکته مهم را به یاد داشته باشید؛  بعضی از قابلیت های جدید KineMaster پولی هستند.

منبع: digiato

(۲۱۵۸)