اپلیکیشن “اسمارت آفیس ۲” برای اندروید | فیلم

با استفاده از برنامه اسمارت آفیس ۲ «Smart Office 2» می‌توانید بوسیله گوشی یا تبلت اندرویدی خود شروع به ساخت یا ویرایش اسناد آفیس نمایید. همچنین می‌توانید از مقالات مختلف پرینت تهیه کنید.

اسمارت آفیس ۲

فضای کاری برنامه دارای رابط عالی بسیار خوبی است طوری که به راحتی می‌توانید به فایل‌های خود دسترسی داشته باشید و به مدیریت آنها بپردازید. همچنین امکان پرینت فایل‌های ساخته شده از طریق اتصال به پرینترهای وایرلس نیز در نرم افزار فراهم شده و نیازی به تهیه نرم افزاری جداگانه برای این کار نیست.

از جمله ویژگی‌های نسخه جدید این برنامه می‌توان به قابلیت تبدیل فایل‌های آفیس به PDF و اشتراک گذاری فایل‌های آفیس در Dropbox اشاره کرد. این برنامه قابلیت ایجاد سند جدید در آفیس را دارا می‌باشد و همچنان می‌توانید فونت، رنگ، قالب، تراز متن‌ها، بارگذاری عکس در نوشته و … را در سند جدید اعمال کرد.

ایجاد، ویرایش و نمایش فرمت‌های DOCX، XLS، XLSX، PPT، PPTX، بزرگنمایی صفحات آفیس تا هر اندازه، اجرای فایل های Word Excel ,PowerPoint، قابلیت اشتراک‌گذاری در Google Docs، نمایش اسناد و اسلایدها به صورت سه بعدی ۳D، پشتیبانی از تمام نسخه‌های آفیس از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۰، ایجاد نمودار محاسباتی، نمایش اسلاید و … از ویژگی‌های این برنامه آفیس می‌باشد.

(۳۲)


32
بازدیدها