معرفی نرم افزار “چت وایر” برای اندروید | فیلم

نرم افزار چت وایر را به جرات می‌توان یکی از ایمن‌ترین برنامه چت رایگان دانست که با استفاده از سیستم کد گذاری نقطه به نقطه از اطلاعات و پیام‌های شما با امنیت بسیار بالایی محافظت می‌نماید.

با استفاده از برنامه وایر Wire می‌توانید تماس‌های صوتی و تصویری به شفافیت کریستال بر قرار سازید و به یک تماس ایمن و با کیفیتی با دوستان خود داشته باشید. همچنین در این برنامه چت قادر هستید متن، استیکر، عکس، فیلم، آهنگ، گیف و … به صورت انفرادی و گروهی با دوستان خود به اشتراک بگذارید و تجربه یک چت لذت بخشی را با دوستان تجربه نمایید.

برای استفاده از برنامه Wire تنها کافیست شماره خود را در نسخه اندرویدی برنامه وارد سازید و یا با استفاده از یک ایمیل در نسخه دسکتاپ آن عضو شوید و در هر زمان و هر کجا با هر وسیله‌ای که خواستید از برنامه استفاده نمایید چرا که بین دیوایس‌های مختلفی که با یک حساب مشترک وارد برنامه می‌شوید همگام سازی یا یکپارچه سازی انجام می‌شود و می‌توانید به تمامی اطلاعات و پیام‌ها دسترسی داشته باشید.

در نرم افزار وایر می‌توانید در گروه‌های حداکثر ۱۲۸ عضوه فعالیت داشته باشید و از طریق صوت، تصویر، متن و … با دیگران ارتباط برقرار کنید.

(۸۶)


86
بازدیدها