“کالرفی” برنامه رنگ آمیزی برای بزرگسالان | فیلم

برنامه Colorfy یک نرم افزار رایگان برای رنگ آمیزی تصاویر مخصوص بزرگسالان است که در سال ۲۰۱۷ جز بهترین برنامه‌های انتخابی توسط گوگل شناخته شده است.

این برنامه با دسته‌بندی گسترده خود از تصاویر حیوانات، الگو، گلها و … می‌تواند بر کودکان هم مناسب باشد و هر فردی در هر سنی را سرگرم خود نماید.

این روزها کتاب‌ها و برنامه‌های بسیاری برای رنگ آمیزی به چشم می‌خورد که یکی از بهترین روش‌ها برای سرگرم شدن و همچنین تمدد اعصاب و دوری از استرس می‌باشد و آرامش خاصی پس از رنگ آمیزی به کاربر منتقل خواهد شد.

شما قادر خواهید بود تصاویری را که رنگ آمیزی نموده‌اید بارها و بارهای دیگر رنگ آمیزی نمایید و هر بار خلاقیت‌های جدید را کشف نمایید.

نکته جذاب برای استفاده از نرم افزار Colorfy این است که برای شروع آن نیازی به اینترنت نخواهید داشت و تنها در ابتدا نیاز است تصاویر را دریافت نمایید و سپس و به صورت آفلاین می‌توانید به تصاویر دست یابید و تنها با رنگ آمیزی فضای خالی تصویرها آنان را تبدیل به شاهکارهای هنرمندانه نمایید.

به صورت هفتگی تصاویر جدید در دسته‌های مختلف به برنامه افزوده خواهد شد تا خلاقیت خود را در تصاویر بیشتر و در دسته‌بندی‌های مختلف محک بزنید.

همچنین می‌توانید شاهکار ها و خلاقیت‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند اینستاگرام، اسنپ چت، فیسبوک و … با دوستان خود اشتراک بگذارید و با مشاهده کارهای دیگران که به اشتراک گذاشته شده‌اند از آنان الهام بگیرید و حرفه‌ای‌تر رنگ آمیزی نمایید.

دانلود برنامه Colorfy را به تمام کاربران عزیز پیشنهاد می‌کنیم دانلود نمایند تا در اوقات فراغت خود در هر جا که هستند بتوانند با رنگ درمانی و خلق تصاویر زیبا لحظات خوش و آرامش بخشی را تجربه نمایند.

(۱۶۳)