سایبرلینک نرم افزار ویرایش و ساخت ویدیوهای حرفه ای | فیلم

سایبرلینک یکی از حرفه‌ای ترین و بهترین برنامه‌های ویرایش ویدیو که پیش از این در کامپیوترها کاربرد داشت برای گوشی و تبلت‌های اندرویدی نیز عرضه شده است و با استفاده از آن می‌توانید به بهترین و پیشرفته‌ترین نحو ویدئوهای خود را ویرایش نمایید و بهترین کلیپ را بسازید.

سایبرلینک

در برنامه سایبرلینک CyberLink PowerDirector Video Editor می‌توانید به راحتی و تنها با یک کلیک ویدئوهای مورد نظر خود را وارد برنامه سازید و افکت‌های زیبا و برش بر روی آنها اعمال نمایید و بر روی آنها عناوین مورد نظر خود را اضافه نمایید. به راحتی می‌توانید با کیفیت اچ دی از ویدئوهای ویرایش شده خود خروجی بگیرید و در شبکه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید. برنامه سایبرلینک محیط کاربری ساده و بسیار دوستانه‌ای دارد و با پشتیبانی از سیستم درگ اند دراپ می‌توانید به راحتی بین ویدئوهای مختلف جا به جا شوید و آنها را وارد برنامه خود سازید.

با دانلود نرم افزار CyberLink PowerDirector Video Editor به راحتی صدا و عکس به کلیپ های خود اضافه نمایید، افکت‌های زیبا و حرفه‌ای روی ویدئوهای خود اعمال نمایید، آنها را برش بزنید و کلیپ‌های خود را در این برنامه کاربردی مشاهده نمایید.

(۱۰۳)