توصیه به اقدام سریع‌تر زائران اربعین برای تهیه بلیت قطار | فیلم

علیرضا محمودی، رئیس هیئت مدیره شرکت رجا از مسافران اربعین حسینی خواست؛ هرچه زودتر برای تهیه بلیت خود اقدام کنند تا در روزهای نزدیک به اربعین برای تهیه بلیت به مشکل برخورد نکنند.

رئیس هیئت مدیره شرکت رجا با اشاره به اینکه پیش فروش بلیت‌های اربعین حسینی از روز دوشنبه برای مسیرهای تهران – مهران و مشهد – مهران و بالعکس در همه مراکز فروش بلیت قطارهای رجا آغاز شده است، گفت: زائران اربعین حسینی سفر خود را تا کرمانشاه از طریق قطار و از آنجا تا مرز مهران را با اتوبوس طی خواهند کرد و با برنامه ریزی‌های انجام شده، همه کسانی که بلیت دارند با قطار منتقل خواهند شد.

وی افزود: هم اکنون بلیت قطارهای مسیر تهران – خرمشهر رو به اتمام است و لذا به مسافران توصیه می‌کنیم از هم اکنون بلیت سفرهای خود را تدارک ببینند و این کار را به روزهای آخر موکول نکنند.

محمودی افزود: شرکت حمل و نقل ریلی رجا با همکاری راه آهن ۱۳۴ رام قطار در مسیر کرمانشاه و ۲۴ رام قطار در مسیر خرمشهر تدارک دیده و ۱۱۰ هزار نفر صندلی در این مدت به زائران اربعین حسینی اختصاص یافته است.

وی در خصوص قیمت بلیت های تهران – مهران نیز گفت: قیمت بلیت قطار با توجه به نوع قطار که اتوبوسی یا چهار یا شش تخته باشد بین ۸۰ تا ۱۵۰ هزار تومان و قیمت رفت و برگشت اتوبوس ها که مسافران را از کرمانشاه تا مرز مهران و بالعکس منتقل می‌کنند ۱۵۶ هزار تومان و بلیت‌ها غیرقابل استرداد است.

رئیس هیئت مدیره شرکت رجا همچنین به زائران حسینی توصیه کرد: با توجه به شلوغی مسیر برگشت، حتماً حداقل ۸ ساعت قبل از ساعت حرکت قطار خود به سمت تهران یا مشهد، در پایانه صدف مهران حضور داشته باشند تا برای بازگشت به شهرهای خود با مشکل روبرو نشوند.

 

(۳۰)


30
بازدیدها