آخرین وضعیت پیگیری پرونده حادثه آتش‌ سوزی قهوه‌ خانه بازار کیان اهواز | فیلم

سرهنگ علی قاسم‌پور درباره آخرین وضعیت پیگیری پرونده حادثه آتش‌ سوزی قهوه‌ خانه بازار کیان اهواز که بامداد امروز رخ داد، اظهار کرد: ظرف کمتر از چهار ساعت، مظنون اصلی این حادثه دستگیر شد و اکنون مأموران پلیس در حال بررسی دقیق ابعاد این حادثه هستند تا بتوانیم عامل اصلی این حادثه را مشخص کنیم و اخبار بعدی در رابطه با این حادثه متعاقبا اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه مأموران انتظامی هم‌اکنون در حال بازسازی صحنه وقوع این جنایت هستند، تصریح کرد: متأسفانه تعداد کشته‌شدگان این حادثه به ۱۱ نفر رسیده است.

قاسم‌پور بیان کرد: عمدی بودن حادثه در دست بررسی است.

شهیار میرخشتی، رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان نیز درباره این حادثه توضیح داد: در پی گزارش وقوع آتش‌ سوزی در یک قهوه‌ خانه واقع در نبش خیابان مدرس در بازار کیان اهواز در ساعت ۱:۰۸ دقیقه بامداد امروز بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: در این حادثه متأسفانه ۱۰ نفر جان باختند و شش نفر نیز مصدوم شدند که سه نفر مصدومان به بیمارستان سوانح و سوختگی آیت‌الله طالقانی اهواز، دو مصدوم به بیمارستان کرمی و یک مصدوم به بیمارستان گلستان انتقال داده شدند.

میرخشتی افزود: هویت چهار نفر از متوفیان این حادثه تاکنون شناسایی و مشخص شده است و هویت شش جانباخته دیگر به دلیل همراه نداشتن مدارک شناسایی و یا شدت سوختگی و جراحات وارد مشخص نشده است.

منبع خبر: جام جم

(۷۷)