رئیس جمهور وارد سیرجان شد | فیلم

حسن روحانی رئیس جمهور به همراه اعضای هیئت دولت دقایقی پیش وارد فرودگاه سیرجان شد.رئیس جمهور در فرودگاه مورد استقبال استاندار کرمان، مدیران استان و چند تن از نمایندگان مجلس قرار گرفت.

همچنین قرار است تا ساعاتی دیگر چندین پروژه صنعتی معدنی گل گهر با حضور رئیس جمهور به بهره برداری برسد.

روحانی سپس راهی شهر کرمان شده و در جلسه شورای اداری استان شرکت می کند و به این ترتیب برنامه های اولین روز سفر رئیس جمهور به کرمان به پایان می رسد.

روحانی در دومین روز از سفر خود به استان کرمان از مناطق زلزله زده کوهبنان بازدید خواهد کرد و آخرین برنامه رئیس جمهور در کرمان حضور در نشست خبری در فرودگاه کرمان است؛ روحانی سپس کرمان را به مقصد تهران ترک می کند.

تعدادی وزرا که در این سفر رئیس جمهور را همراهی می کنند در مناطق مختلف استان کرمان حضور پیدا می کنند.

بر این اساس اعضای کابینه دولت دوازدهم به شهرستانهای استان کرمان سفر می کنند و علاوه بر انجام ماموریت های ذاتی خود به عنوان نماینده دولت تدبیر و امید، درخواست های مردمی و مشکلات شهرستان ها را بررسی می کنند.

برنامه سفر هیئت وزیران به شهرستانها در تاریخ ۱۲ بهمن ماه به این شرح است؛ وزیر کار، تعاون و رفاه در زرند، رئیس بنیاد مسکن و نوبخت در کوهبنان، وزیر نیرو در سیرجان، وزیر اقتصاد و دارایی در بم و نرماشیر، رئیس سازمان محیط زیست و وزیر علوم در بافت و رابر، وزیر جهاد کشاورزی در ارزوئیه، وزیر راه و شهرسازی در جیرفت و عنبرآباد، وزیر بهداشت و درمان در بردسیر، وزیر آموزش و پرورش در ریگان و فهرج، وزیر ارتباطات در کهنوج و قلعه گنج و وزیر صنعت، معدن و تجارت در رفسنجان، سرچشمه و شهربابک حضور پیدا می کنند.

(۱۱۵)