نظر نهایی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه درباره افزایش قیمت بنزین | فیلم

علی اصغر یوسف‌نژاد سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ در جلسه علنی امروز چهارشنبه ۱۱ بهمن و در ارائه گزارشی از کلیات لایحه بودجه ۹۷ کل کشور گفت: ما بلافاصله پس از رد کلیات لایحه بودجه۹۷ در یکشنبه گذشته در جهت رفع ابهامات و تامین نظر نمایندگان تشکیل جلسه دادیم و موضوعات را بررسی کردیم.

وی با بیان اینکه در بررسی مجدد لایحه بودجه ۹۷ سعی کرده‌ایم انتظارات نمایندگان و دغدغه‌هایشان را بررسی و برطرف کنیم.

نماینده مردم ساری در مجلس افزود: در بررسی مجدد لایحه بودجه ۹۷ تلاش کردیم نظرات دوستان را اعمال کنیم و بنا به مصالح کشور نیز برخی نظرات را اعمال نکردیم.

وی تصریح کرد: در لایحه بودجه ۹۷ به موضوع آموزش و پرورش توجه جدی شده است و از طرفی بودجه بنیاد شهید و آموزش و پرورش را که در بررسی‌های قبلی استانی بود را به صورت ملی تصویب کردیم.

یوسف‌نژاد با تاکید بر اینکه سقف اوراق مشارکت را به ۲۰ هزار میلیارد تومان کاهش داده‌ایم گفت: ما در کمیسیون تلفیق و از نظر قبلی خود درباره قیمت حاملهای انرژی مبنی بر افزایش نیافتن آن اسرار کردیم.

نماینده مردم ساری در مجلس با اشاره به تکلیف مجلس برای کاهش حجم دستگاه‌های اجرایی طبق برنامه ششم توسعه اظهار داشت: براین اساس به دولت حکم داده‌ایم که در جهت کاهش هزینه‌هایش، حجم دستگاه‌های اجرایی را کاهش دهد و در این باره موظف شده که به مجلس گزارش کند.

وی در پایان گفت: ما در کمیسیون تلفیق تلاش کردیم که مصوبات به نفع مردم اتفاق بیفتد.

(۴۳)


43
بازدیدها