شنیده شدن صداهای عجیب از آسمان آستارا | فیلم

به گزارش خبرنگاران محلی، پس از شنیده شدن این صداها در روستای دربند استارا مردم به خیابان ریختند. ناسا گفته، این پدیده طبیعی است و در نقاط مختلف زمین رخ می دهد.روز گذشته فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که در این فیلم صدایی عجیب از آسمان شهر آستارا شنیده می شد.

پدیده ی شنیده شدن صداهای عجیب در آسمان در یکی از روستاهای شهرستان آستارا به نام دربند به وقوع پیوسته است.

علت شنیده شدن صداهای عجیب از آسمان آستارا:

برخی از منابع خبری به نقل از ناسا اعلام کرده اند که شنیده شدن این گونه صداها از آسمان طبیعی است.

ناسا چندین بار اعلام کرده که ایجاد این صدا به علت برخورد ابرها در ارتفاع های زیاد است که به علت تماس امواج و الکترون ها و فوتون های رسیده از خورشید که در میدان مغناطیسی زمین اسیر می شوند و باعث افزایش فشار می شود، هرچند باز هم این سوال مطرح است که چرا قبلا چنین صدایی شنیده نمیشده.

بسیاری دیگر نیز عقیده دارند این صدا در واقع مربوط به اثرات ازمایش سلاح هارپ است.

شنیده شدن صدای عجیب از آسمان در برخی از کشورهای دیگر هم از جمله کشورهای آفریقایی و اروپایی همچنین در آمریکا نیز گزارش شده است.

تا به امروز بیش از ۱۰۰۰گزارش و ویدئو مربوط به این صدای عجیب گزارش شده است.

مدت زیادی است که مردم نیمکره ی شمالی صدایی عجیب از آسمان می شنوند، این صدا برخلاف هام و بلوپ که در فرکانس های زیر هستند یک صدای عادی اما بسیار بلند است که هراز چند گاهی شنیده می شود، به نظر میرسد شنیده شدن این صدا مربوط به ۵۰ سال اخیر است و قبل از ان چنین چیزی اتفاق نیفتاده است.

کشورهای کانادا و سوئد بیشترین گزارش از شنیدن این صدا را دارند، تاثیر این صدا به حدی است که تا به حال بارها در اخبار و شبکه های ملی کشورها درمورد ان گزارش پخش شده است.

(۳۶۹۵)