کودکان شکارچی داعش چگونه آموزش می بینند | فیلم

یک فایل ویدئویی که تروریست های داعش ضبط شده است، صحنه های هولناکی را از چگونگی آموزش کودکان برای شکار افراد را نشان می دهد. این فیلم کودکان با لباس سیاه را نشان می دهد که سلاح کمری به دست گرفته اند و نحوه نشانه گیری را آموزش می بینند. در این ویدیو ، گروهی از کودکان را می بینیم که مانند یک شکارچی، با تعقیب اسرای دست بسته، سعی می کنند آنها را بکشند. این کودکان مظنون هستند که از سوی عناصر داعش برای جنگ آموزش نظامی دیده اند. کودکان این بازداشت گاه مخالفت خود را با داعش اعلام و تاکید کرده اند که عناصر داعش آنها را وادار به جنگ کرده اند یا با “وعده شهادت“، آنها را به فراگیری ایدئولوژی افراطی خود فریب داده اند. یکی از این کودکان به نام محمود که ۱۲ سال بیشتر ندارد و ۷ ماه را در اردوگاه آموزشی داعش گذرانده است، می گوید: زمانی که تلاش کرده است این اردوگاه را ترک کند، به شدت مجازات شده است.

داعش این کودک را یک روز کامل بدون آب و غذا زندانی کرد و روز بعد فقط یک بطری آب به او داد.

این کودک فریب خورده درباره چگونگی پیوستن به داعش گفت: “یک روز دوستم آمد و چند عکس به من نشان داد و گفت با من بیا، آنها به تو اسلحه و ماشین و زن می دهند؛ با ما بیا. آنها در بهشت حوری دارند.” محمود گفت: عناصر داعش فیلم هایی را درباره چگونگی اجرای عملیات انتحاری و باز و بسته کردن اسلحه و هدف قرار دادن خودروهای زرهی برای کودکان پخش می کردند.

(۲۰۰)


200
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>