آموزش معجونی سحرآمیز برای دفع سنگ کلیه | فیلم

سنگ کلیه هنگامی رخ می‌دهد که نمک در ادرار یک کریستال جامد تشکیل می‌دهد. این سنگ می‌تواند عفونت تولید کند، به کلیه‌ها آسیب برساند و یا حتی نارسایی کلیه ایجاد کند. درد (کولیک کلیوی) اولین علامت است. بیشتر سنگ‌های کلیه می‌توان بدون جراحی درمان می‌شوند.

مبتلایان همواره به دنبال راهی هستند که بتوانند از این مشکل خلاص شوند یا دست‌کم روش‌هایی غیر دارویی را جست‌وجو می‌کنند که بتواند درد آن را تسکین دهد.سنگ کلیه می‌تواند علت‌های مختلفی داشته باشد از کم تحرکی و مصرف کم مایعات گرفته تا پرکاری تیروئید و پاراتیروئید، مصرف خودسرانه یا زیاد داروهای کلسیمی، مصرف زیاد پروتئین‌های حیوانی، نمک و…وقتی فردی یک بار سابقه ابتلا به سنگ کلیه را داشته باشد، احتمال این که بار دوم با این مشکل مواجه شود، ۵۰ درصد است و به همین خاطر این افراد بیشتر باید مراقب رژیم غذایی خود باشند و با نوشیدن مایعات زیاد مانع از بازگشت مجدد بیماری شوند.

درد سنگ کلیه نه تنها خیلی شدید است، بلکه بسیار هم ترسناک و نگران‌کننده است، چون به طور کاملا ناگهانی آغاز می‌شود.

در این کلیپ یک معجون خاص به شما آموزش داده می شود که اثربخشی بسیار بالایی در دفع سنگ کلیه دارد:

۱۰ گرم پتاسیم سیترات را از داروخانه تهیه کنید و در ظرفی بریزید.

یک قاشق چایخوری زردچوبه به آن اضافه کنید.

در ادامه ۴ قاشق چایخوری شکر نیز به آن اضافه کنید.

سپس ۴ قاشق چایخوری لیمو ترش در آن بریزید.

بعد از آن ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلی لیتر آب معدنی یا آب جوشیده خنک به در داخل ظرف ریخته و حرارت دهید تا به جوش بیاید؛ دقت کنید به محض اینکه معجون شما جوش آمد پس از چند ثانیه از حرارت خارج کنید و ۳ بار از صافی بگذرانید تا املاح آن گرفته شود و کاملا خنک شده و به دمای اتاق برسد.

اکنون این معجون سحرآمیز آماده است؛ نصف لیوان از این معجون را روزانه بین دو تا سه بار میل کنید و مطمئن باشید به زودی از شر سنگ کلیه تان خلاص خواهید شد.

نارسایی-کلیوی

مشکلات کلیوی | تگ

(۱۱۰۲)