دموی زیبای بازی تمدن | فیلم

بازی Civilization VI چندی پیش منتشر شد و یکی از موفق‌ترین بازی‌های استراتژیک سال ۲۰۱۶ بود که مورد استقبال خوب منتقدین و گیمر‌ها قرار گرفت. حال در جدیدترین اخبار بازی، کمپانی توکی گیمز، ناشر بازی، یک نسخه دمو رایگان از آن در دسترس قرار داده است که کاربران می‌توانند آن را دانلود کرده و با بازی آشنا شوند. در این نسخه دمو با کشور چین به رهبری Qin Shi Huang بازی خواهید کرد و می‌توانید به مدت ۶۰ نوبت (Turn) بازی را تجربه کنید. البته همواره امکان شروع مجدد بازی وجود دارد ولی نمی‌توان پس از نوبت شصتم آن را ادامه داد.

معرفیبازی Civilization VI

همچنین اگر اولین بار است که نسخه‌ای از سری Civilization را تجربه می‌کنید، می‌توانید در این نسخه دمو با تجربه بخش آموزشی بیش‌تر با بازی آشنا شوید. اگر پس از تجربه نسخه دمو از بازی خوشتان آمد و خواستید آن را خریداری کنید، می‌توانید در فروش ویژه بازی‌های توکی گیمز که به زودی در استیم آغاز خواهد شد، این بازی را با تخفیف به قیمت ۴۸ دلار (قیمت اصلی بازی ۶۰ دلار است) خریداری کنید.

(۲۶)


26
بازدیدها

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>