معرفی بازی موبایل برج‌سازی با گربه‌های بامزه | فیلم

این بازی که معمای آن در حفظ تعادل و ساخت یک برج بلند با کنار هم قرار دادن یک‌سری گربه‌ی بامزه خلاصه می‌شود، روند پیچیده و محتوای بسیار زیادی را قرار نیست به بازیکنانش ارائه کند و حجم کمی هم که دارد این موضوع را تایید می‌کند. منوی بازی هم مثل کلیت آن، پیچیدگی خاصی ندارد و خیلی سریع می‌رود سر اصل مطلب و بازی را شروع می‌کند.

با توجه به توضیحاتی که پیش‌تر بیان کردم تقریبا می‌دانید با چه اثری قرار است طرف شوید. بازی خیلی سریع توضیحات به‌شدت ساده‌ی لازم برای درک مکانیک‌های سیالش را ارائه می‌دهد و شما را در جهان خود رها می‌کند. از ابتدا تا پایان هر دست از بازی Cat Stacks، گربه‌هایی را باید از بالای تصویر انتخاب کنید و در پلتفرمی که در پایین صفحه قرار دارد بچینید. برای انتخاب کردن، کشیدن و قرار دادن گربه‌ها شما می‌توانید دو گربه با جثه‌های مختلف را انتخاب کنید. البته که همیشه هم قرار نیست گربه‌ها را کنار هم بچینید و بعضی وقت‌ها هم یک تن‌ماهی و کلاه و مواردی از این دست، سر و کله‌شان پیدا می‌‌شود!

در کل، بازی Cat Stacks اثری معمایی با هسته‌ی حفظ تعادل است که می‌تواند شکاف‌های کوچک زمانی بین کارهای‌ روزمره‌تان را پر کند.

(۸۳)