معرفی بازی موبایل گولم ریج برای سیستم عامل های اندروید و آیفون | فیلم

بازی اندروید و آیفون Golem Rage نیز دقیقا چنین وضعیتی دارد. در حین تجربه بازی، به خوبی المان‌هایی از سبک اکشن، سکوبازی و حتی نقش‌آفرینی را در این اثر احساس خواهید کرد و این چیزی است که در کنار ویژگی‌های بصری جذاب Golem Rage آن را به تجربه‌ای سرگرم‌کننده تبدیل می‌کند که ممکن است در همان بار اول، ده‌ها مرحله از آن را به یک‌باره پشت سر بگذارید.

ازی داستان کوتاهی دارد و در مورد غولی به نام Golem است که از زندان رها می‌شود و حالا باید از قلعه و شهری که در آن قرار دارد فرار کند. البته این شما هستید که باید این غول بامزه را از میان سربازان و موانع متفاوتی که بر سر راه قرار دارند، زنده به آزادی برسانید. در طول بازی شما باید از یک طرف کاراکتر خود را کنترل کنید که بتوانید او را از میان تیغ‌ها عبور دهید و از طرفی هم باید با دشمنان مختلفی که در برابرتان قرار می‌گیرند مبارزه کنید. خوشبختانه سیستم کنترل بازی به نوعی طراحی شده است که انجام این دو کار به‌صورت همزمان چندان هم سخت نیست. با وجود همه این‌ها، یک مشخصه مهم دیگر هم در بازی وجود دارد که باید حواس‌تان به آن هم باشد. شما برای اینکه بتوانید در هر مرحله مدال طلای بازی را به‌دست آورید، باید در زمان مشخصی از میان دشمنان عبور و مرحله را به اتمام برسانید.

در واقع گاهی اوقات لازم است که برای رسیدنِ به موقع، از درگیری با سربازان صرف‌نظر کنید و از میان آن‌ها بگریزید که البته اگر این کار را با دقت کافی انجام ندهید، ممکن است از پشت ضربات سنگینی را دریافت کنید و حقه‌تان نتیجه عکس بدهد.

(۱۱۷)