معرفی بازی موبایل » مرد حفار » | فیلم

بازی موبایل Diggerman اثر جذابی است که یک داستان خوب را در پس گیم‌پلی درخشان خود طراحی کرده است. در این بازی شما در نقش فردی قرار می‌گیرید که پیوسته زمین را حفر می‌کند تا سکه‌های بیش‌تری را کسب کند. در این راه باید باتری چراغ خود را نیز مرتبا شارژ کنید تا دچار خاموشی نشوید و در زیر زمین گیر نکنید. بازی صرفا یک اثر اعتیادآور و آرکید نیست و با داشتن یک داستان جذاب و زیبا، توانسته است قشر زیادی از بازیکنان را به سمت این بازی اندروید جذب کند.

گیم پلی این بازی آیفون به این صورت است که باید با فشار دادن کناره‌های چپ و راست صفحه نمایش گوشی، حفاری با شخصیت اصلی بازی را شروع کنید و تا می‌توانید پایین‌تر بروید. هر چه قدر که بتوانید سکه‌های بیش‌تری را در راه خود کسب کنید و بیش‌تر به زمین نفوذ کنید، امتیاز شما بالاتر می‌رود و رکورد بهتری را ثبت خواهید کرد. این روند کلی بازی نشان دهنده یک اثر اعتیادآور دیگر است که شاید بارها دیده باشیم. اما نکته بارز این بازی وجود یک داستان خوب است که در واقع دلیل این حفاری‌ها را نشان می‌دهد. در طول این حفاری، شما یک چراغ قوه در بالای سر خود دارید که باید با باتری آن را شارژ کنید.

باتری‌ها بر سر راه شما وجود دارند و در کنار گرفتن سکه‌ها، باید هر از چندگاهی حواس‌تان به باتری چراغ‌تان هم باشد. بدین ترتیب، چالش بازی سخت‌تر شده است و شما در یک ریتم تند و سریع، باید تا می‌توانید خود را زنده نگه داشته و به سمت پایین حفاری کنید. بعد از یک‌سری مراحل ساده، باس فایت‌های جذابی سر راه‌تان قرار می‌گیرند که عموما مورچه‌های غول پیکر هستند و چالش واقعا سختی را ایجاد می‌کنند.

(۱۱۴)