معرفی بازی موبایل «قهرمانان دیزنی: حالت نبرد» | فیلم

داستان بازی Disney Heroes: Battle Mode از جایی شروع می‌شود که رالف، قهرمان داستان انیمیشن Wreck-It Ralph، قصد دارد پا به دنیای قهرمان‌ها بگذارد و پس از ورود، می‌فهمد که دنیا به‌هم ریخته است و قهرمان‌ها در حال مبارزه با نیروهای پلید هستند.

مشکل از جایی جدی می‌شود که می‌فهمند این نیروی ویژه قابلیت تبدیل کردن قهرمان‌ها، به ضدقهرمان‌ها را دارد و از این‌رو کار قهرمان‌های داستان سخت‌تر از قبل می‌شود؛ زیرا جدای از پیدا کردن سرمنشا این اتفاقات، باید مراقب یکدیگر باشند تا توسط این نیروی اهریمنی گرفتار نشوند.

داستان بازی شروع بامزه‌ای دارد و همین روند تا انتها ادامه پیدا می‌کند. در این حال داستان چیزی نیست که بازی موبایل Disney Heroes: Battle Mode روی آن تمرکز دارد و بلکه گیم‌پلی، عامل مهمی است که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

بازی Disney Heroes: Battle Mode یک اثر تیمی مبارزه‌ای است که در جریان آن شما باید در استیج‌های مختلف با دشمنان مبارزه کنید و آن‌ها را از بین ببرید. بازی موبایل Disney Heroes: Battle Mode دارای چند چپتر مختلف است که در جریان هر چپتر، چندین مرحله برای شما تعبیه شده است و نکته جالب، این است که هر مرحله نیز برای کامل شدن‌اش شامل چند زیرمجموعه می‌شود.

زمانی که بازی را شروع می‌کنید، شما هستید و دو همراه که اعضای تیم انیمیشن Incredibles هستند و رفته رفته با پیشروی در خط داستانی و انجام مراحل مختلف، شخصیت‌های بیشتری را آزاد خواهید کرد.

(۱۰۸)