معرفی بازی موبایل “وارث نور” | فیلم

بازی اندروید و آیفون Heir of Light یکی از همین نقش‌آفرینی‌ها است که با روایت یک داستان ساده و سرراست، شما را وارد دنیایی از قهرمانان مختلف می‌کند که برای رهایی از تاریکی و بازگرداندن نور به جهان خود، باید با شیاطین و دشمنان مختلفی مبارزه کنند. گیم‌پلی بازی به طور کلی ساختار ساده‌ای دارد.

قبل از شروع هر نبرد ابتدا چهار هیرو مختلف انتخاب می‌کنید که البته رویکرد هر کدام متفاوت است؛ برای مثال، بعضی از قهرمانان ضمن درگیری با دشمن، به بازیابی سلامتی دیگر هیروها هم کمک می‌کنند. همچنین یک قهرمان اصلی نیز وجود دارد که حتما باید در میان انتخاب‌های شما قرار بگیرد؛ چرا که حضور او باعث می‌شود بتوانید از قدرت‌های ویژه بقیه کاراکترها نیز استفاده بکنید و در صورتی که در میانه نبرد این شخصیت را از دست بدهید، به احتمال زیاد کارتان ساخته است.

وقتی وارد نبردها شوید، هر کدام از شخصیت‌ها به طور خودکار به مبارزه با دشمن می‌پردازند و شما فقط باید ضربات ویژه را به‌صورت نوبتی انتخاب کنید و سپس منتظر باز شدن قفل قدرت‌های اصلی هر کاراکتر باشید.

اما این کار به قدری ساده است که حتی نیازی نیست برای انجام آن نیز به خود زحمت بدهید؛ چرا که با فعال کردن گزینه Auto، هوش مصنوعی بازی می‌تواند این کار را برای‌تان انجام دهد. در حقیقت همانطور که اول هم اشاره کردم، پیروزی یا شکست در نبردها، وابستگی بالایی به سطح هیروهای شما و سطح دشمن مقابل دارد. به همین دلیل هم فرق زیادی وجود نخواهد داشت بین اینکه شما خودتان قهرمانان را کنترل کنید یا اینکه این کار را به هوش مصنوعی بازی محول کنید. البته مهم‌تر از کارهایی که در میانه جنگ انجام می‌دهید، انتخاب دقیق هیروها قبل از بازی است.

(۴۰)


40
بازدیدها